Zamknij

Była żona Eminema trafiła do szpitala. Próbowała popełnić samobójstwo

13.08.2021 13:40
Eminem
fot. Parisa Afsahi/Sipa USA/East News

Kim Scott, była żona Eminema trafiła do szpitala. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Obecnie znajduje się pod opieką lekarzy.

Była żona Eminema, Kim Scott trafiła do szpitala po próbie samobójczej. Kobieta była agresywna w stosunku do służb ratunkowych, które dotarły do jej domu, aby udzielić potrzebującej pomocy.

Kim Scott, była żona Eminema trafiła do szpitala po próbie samobójczej

Jak podaje TMZ, policja oraz pracownicy służb ratunkowych otrzymali powiadomienie telefoniczne na temat niepokojącej sytuacji w domu w Michigan. Zostali poinformowani, że w domu Kim Scott może dojść do próby samobójczej.

Pomoc przybyła na miejsce przed możliwą tragedią. Była żona Eminema faktycznie podjęła próbę samobójczą. Gdy ratownicy chcieli sprawdzić jej parametry życiowe, 46-latka była bardzo agresywna. Na tyle, że służby musiały użyć wobec niej siły.

Kim Scott chciała popełnić samobójstwo. W jakim stanie jest była żona Eminema?

Ratownicy zastali Kim w sporej kałuży krwi. Kobieta podobno pocięła sobie nogi. Została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej oraz psychologicznej. Aktualnie Scott wróciła już do domu i wraca do zdrowia.

Eminem i Kim Scott pobrali się w 1999 roku, a dwa lata później rozwiedli. W 2006 roku byli ponownie małżeństwem przez jeszcze kilka miesięcy. Druga próba stworzenia związku przez parę, również się nie udała. Eminem i Scott są rodzicami Hailie Jade.

***

Jeśli czujecie, że możecie cierpieć na depresję lub macie zdarza się Wam mieć myśli samobójcze, nie czekajcie. Poniżej znajdziecie numery, pod które możecie zadzwonić w chwilach kryzysów i poradzić się, co zrobić dalej, żeby zawalczyć o swoje zdrowie.

  • Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym - 116 123
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA 22 484 88 01