Zamknij

Szokujące słowa byłego menadżera Guns N’ Roses na temat Michaela Jacksona

Redakcja
05.04.2018 16:43
Slash Michael Jackson
fot. EAST NEWS/AFP PHOTO

Doug Goldstein, były menadżer Guns N’ Roses, postanowił wypowiedzieć się na temat lat dziewięćdziesiątych i poważnych problemów w zespole. Jego zdaniem początkiem końca słynnej grupy była współpraca Slasha i Michaela Jacksona. W trakcie wywiadu nazwał Króla Popu pedofilem.

Doug Goldstein udzielił niedawno wywiadu dla „Guns N' Roses Central”, w którym nie szczędził ostrych słów pod adresem Króla Popu. Uważa, że poważne kłopoty wewnątrz Guns N’ Roses rozpoczęły się właśnie od momentu współpracy Slasha z Michaelem Jacksonem. Przypomnijmy, że artyści stworzyli razem przebój „Give In to Me” z 1991 roku.

Jak powiedział Goldstein, współpraca nastąpiła niedługo po tym, jak Axl Rose przyznał w jednym z wywiadów, że był molestowany przez własnego ojca. W latach dziewięćdziesiątych Jackson został oskarżony o kontakty seksualne z dziećmi. Ostatecznie artysta został uniewinniony i oczyszczony z zarzutów.

Goldstein twierdzi, że Rose nie był zadowolony ze współpracy Slasha i Michaela, przez co relacje w zespole bardzo się pogorszyły.

– Axl udzielił ogromnego wywiadu, w którym opowiedział o swojej największej tajemnicy. Dwa miesiące później Slash przyszedł do mnie i pochwalił się, że będzie współpracował z Michaelem Jacksonem. Wszyscy wiedzieli, że Eddie Van Helden zgarnął milion dolarów za „Beat It”, więc poprosiłem, aby chociaż pozwolił mi wynegocjować warunki umowy. Wszystko było już jednak ustalone, więc odparłem: co masz na myśli? Nie dasz mi wykonywać mojej roboty? Posłuchaj, muszę pogadać z Axlem i wyjaśnić mu, dlaczego będziesz grał z pedofilem - powiedział Goldstein i dodał: - Axl już nigdy później nie traktował Slasha jak swojego własnego brata.

Guns N’ Roses w Polsce

Polscy fani legendarnego zespołu znów mają powody do radości. Guns N’ Roses postanowili przedłużyć swoją trasę koncertową „Not in This Lifetime Tour” i powrócić do Polski. Grupa wystąpi 9 lipca 2018 roku na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

RadioZET.pl/alternativenation.net/PK