Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szokujące słowa byłego menadżera Guns N’ Roses na temat Michaela Jacksona

05.04.2018 16:43

Doug Goldstein, były menadżer Guns N’ Roses, postanowił wypowiedzieć się na temat lat dziewięćdziesiątych i poważnych problemów w zespole. Jego zdaniem początkiem końca słynnej grupy była współpraca Slasha i Michaela Jacksona. W trakcie wywiadu nazwał Króla Popu pedofilem.

Slash Michael Jackson fot. EAST NEWS/AFP PHOTO

Doug Goldstein udzielił niedawno wywiadu dla „Guns N' Roses Central”, w którym nie szczędził ostrych słów pod adresem Króla Popu. Uważa, że poważne kłopoty wewnątrz Guns N’ Roses rozpoczęły się właśnie od momentu współpracy Slasha z Michaelem Jacksonem. Przypomnijmy, że artyści stworzyli razem przebój „Give In to Me” z 1991 roku.

Jak powiedział Goldstein, współpraca nastąpiła niedługo po tym, jak Axl Rose przyznał w jednym z wywiadów, że był molestowany przez własnego ojca. W latach dziewięćdziesiątych Jackson został oskarżony o kontakty seksualne z dziećmi. Ostatecznie artysta został uniewinniony i oczyszczony z zarzutów.

Goldstein twierdzi, że Rose nie był zadowolony ze współpracy Slasha i Michaela, przez co relacje w zespole bardzo się pogorszyły.

– Axl udzielił ogromnego wywiadu, w którym opowiedział o swojej największej tajemnicy. Dwa miesiące później Slash przyszedł do mnie i pochwalił się, że będzie współpracował z Michaelem Jacksonem. Wszyscy wiedzieli, że Eddie Van Helden zgarnął milion dolarów za „Beat It”, więc poprosiłem, aby chociaż pozwolił mi wynegocjować warunki umowy. Wszystko było już jednak ustalone, więc odparłem: co masz na myśli? Nie dasz mi wykonywać mojej roboty? Posłuchaj, muszę pogadać z Axlem i wyjaśnić mu, dlaczego będziesz grał z pedofilem - powiedział Goldstein i dodał: - Axl już nigdy później nie traktował Slasha jak swojego własnego brata.

Guns N’ Roses w Polsce

Polscy fani legendarnego zespołu znów mają powody do radości. Guns N’ Roses postanowili przedłużyć swoją trasę koncertową „Not in This Lifetime Tour” i powrócić do Polski. Grupa wystąpi 9 lipca 2018 roku na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

RadioZET.pl/alternativenation.net/PK

Oceń