Były narzeczony Ariany Grande opublikował szokujący wpis. Myślał o samobójstwie?

17.12.2018 12:39

Pete Davidson był związany przez kilka miesięcy z Arianą Grande. Para nawet się zaręczyła. Ich związek jednak nie przetrwał. Wygląda na to, że mężczyzna przeżywa obecnie bardzo trudny czas. W zeszły weekend opublikował niepokojący wpis, w którym nawiązał do samobójstwa. W sprawie zareagowała nawet policja i sama Ariana Grande.

Ariana Grande Pete Davidson fot. Instagram (Pete Davidson)

Pete Davidson zszokował internautów swoim niepokojącym wpisem, który opublikował na Instagramie w ostatni weekend. Wiele osób uznało, że były narzeczony Ariany Grande myśli poważnie o samobójstwie.

Naprawdę nie chcę już żyć na tej planecie. Robię, co mogę, aby tu być dla Was, ale szczerze nie wiem, ile jestem w stanie wytrzymać. Zawsze chciałem tylko pomagać ludziom. Pamiętajcie, że to Wam mówiłem” — napisał Pete Davidson na Instagramie.

Niedługo później wszystkie wpisy Davidsona i jego konta w mediach społecznościowych zniknęły. Jak podają zagraniczne media, w sprawie popularnego komika niemal natychmiast zareagowała policja. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co się z nim dzieje. Kilka godzin później Pete Davidson pojawił się na planie programu „Saturday Night Live”, gdzie występuje. Tym razem aktor jednak niemal w ogóle nie grał przed kamerą. Zapowiedział jedynie sobotni występ na żywo Miley Cyrus i Marka Rosona.

Amerykański portal „TMZ” podaje, że na miejscu pojawiła się sama Ariana Grande, która chciała osobiście spotkać się z byłym narzeczonym i porozmawiać o jego problemach. Przez niemal cały czas Davidson znajdował się w swojej garderobie. Podobno w trakcie przerwy reklamowej komik miał uśmiechnąć się do jednej z osób należących do ekipy i powiedzieć: „mogę cię przytulić?”. Nowe informacje na temat stanu zdrowia mężczyzny pozostają na ten moment nieznane.

Pete Davidson to 25-letni aktor komediowy, któremu największą popularność przyniosła gra w „Saturday Night Live”. Wystąpił także w wielu produkcjach MTV.

Od dłuższego czasu wiadomo, że Davidson zmaga się z problemami psychicznymi. Wielokrotnie przyznawał publicznie, iż zmaga się z zaburzeniem osobowości zwanym borderline.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com,tmz.com/PK

Oceń