Zamknij

C-BooL w wakacyjnym singlu „Don’t Sleep Tonight”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

10.07.2020 12:30
C-BooL Dont Sleep Tonight
fot. mat. prasowe

C-BooL zaprezentował nowy singiel „Don’t Sleep Tonight”, który bez wątpienia może stać się jednym z najgorętszych hitów tegorocznych wakacji. Gorąca premiera utworu i rozmowa z polskim DJ-em już po godz. 15:00 w programie „Uważam ZET”.

C-BooL – Don’t Sleep Tonight. Nowy singiel idealny na lato 2020

C-BooL wrócił z nową piosenką „Don’t Sleep Tonight”. Utwór polskiego DJ-a i producenta muzycznego, który stworzył hity „Wonderland” i „Never Go Away”, to wyjątkowa mieszanka gorących dźwięków w sam raz na trwające już wakacje 2020.

Ciepłe brzmienia akordów wygrywanych na pianinie, energetyczny i taneczny bit w refrenie, brzmienie syntezatora rodem z lat 80. i do tego chwytliwa melodia zaśpiewana oryginalnym męskim głosem to atrybuty, które dają tej piosence duże szanse na stanie się jednym z hitów tegorocznego — czytamy w zapowiedzi singla.

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula, jest także autorem tekstu. Jak sam mówi, „Don’t Sleep Tonight” to sentymentalna podróż po pozytywnych wspomnieniach, połączona z optymistycznym i pełnym nadziei spoglądaniem w przyszłość. Oficjalny teledysk do piosenki powstał na Śląsku, czyli w rodzinnych stronach artysty.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe