Zamknij

Autor „Despacito” w hiszpańskiej wersji przeboju „Havana”. Brzmi jeszcze lepiej?

Redakcja
13.11.2017 16:13
Autor „Despacito” w hiszpańskiej wersji przeboju „Havana”. Brzmi jeszcze lepiej?
fot. Youtube (CamilaCabelloVEVO, LuisFonsiVEVO)

Utwór „Havana” to bez wątpienia jeden z największych przebojów tegorocznej jesieni. Kompozycja Camili Cabello podoba się także coraz bardziej słuchaczom Radia ZET, którzy chętnie głosują na nią na naszej liście przebojów. Artystka zaprezentowała ostatnio wersję swojego hitu w języku hiszpańskim, w której możemy usłyszeć słynnego Daddy Yankee'ego.

Nowa odsłona przeboju „Havana” właśnie podbija internet. Piosenka, który łączy w sobie muzykę popową i latynoskie rytmy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Wszystko na to wskazuje, że nowa wersja przyniesie singlowi jeszcze większą popularność.

W remiksie pojawiają się zarówno język hiszpański, jak i angielski. Swoją zwrotkę postanowił zaprezentować także portorykański artysta Daddy Yankee, znany bardzo dobrze z hitu „Despacito”.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Havana”

Podoba Ci się nowy singiel Camili Cabello i chciałbyś go słyszeć jeszcze częściej na antenie naszego radia? Oddaj swój głos na Liście Przebojów Radia ZET. W najnowszym notowaniu „Havana” znajduje się na 13. miejscu. Głosuj tutaj.

RadioZET.pl/PK