Zamknij

Spotify: „Havana” Camili Cabello najczęściej odtwarzaną kobiecą piosenką w historii

Redakcja
30.05.2018 16:28
Camila Cabello
fot. 2261 / Balawa Pics / EAST NEWS

Za sprawą ogromnego sukcesu przeboju „Havana”, Camila Cabello stała się jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Okazuje się, że piosenkarka może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. „Havana” została najczęściej odtwarzaną kobiecą piosenką w historii serwisu Spotify.

Camila Cabello: „Havana” i sukces na Spotify

Serwisy streamingowe biją obecnie rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że największe przeboje odtwarzane są tam nawet po kilkaset milionów razy. Od teraz wielkim sukcesem w serwisie Spotify może pochwalić się 21-letnia Camila Cabello.

Jej hit „Havana”, łączący w sobie muzykę popową i latynoskie rytmy, został oficjalnie najczęściej odtwarzaną kobiecą piosenką w historii Spotify. Osiągając 887 milionów odtworzeń Cabello pokonała Się i jej słynny przebój „Cheap Thrills”.

Camila Cabello zaliczyła jeden z lepszych debiutów w branży muzycznej. Była członkini girlsbandu Fifth Harmony wydała swój pierwszy album na początku 2018 roku, zdobywając sympatię wielu krytyków i milionów słuchaczy. Do jej największych hitów należą utwory „Havana”, „Never Be The Same” oraz „Crying in the Club”. Obecnie artystka promuje nowy singiel „Sangria Wine”, który nagrała razem z Pharrellem Williamsem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zobacz także

RadioZET.pl/PK