Zamknij

Camila Cabello kusi w teledysku do singla „Never Be The Same” [WIDEO]

Redakcja
08.03.2018 15:51
Camila Cabello
fot. Youtube (Camila Cabello)

Camila Cabello prezentuje teledysk do swojego nowego singla. Utwór „Never Be The Same” to następca wielkiego przeboju „Havana”, który podbił listy przebojów na całym świecie. W klipie możemy obserwować Cabello w różnych odsłonach.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Camila Cabello – Never Be The Same: teledysk

„Never Be The Same” to kolejny utwór, po słynnym hicie „Havana”, promujący debiutancki krążek Camili Cabello. Płyta „Camila” została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków muzycznych i dotarła m.in. na szczyt najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Piosenka „Never Be The Same” cieszy się już sporą popularnością. W wielu państwach udało się jej dotrzeć do najlepszej dziesiątki list przebojów.

Najnowszy teledysk Cabello został wyreżyserowany przez Granta Singera, który stworzył klipy m.in. Lorde, Troye’a Sivana i The Weeknda.

Camila Cabello z Fifth Harmony

Camila Cabello była członkinią pięcioosobowego girlsbandu Fifth Harmony przez cztery lata. Grupa powstała w trakcie amerykańskiej edycji „X Factor”, w której dziewczyny wzięły udział. Zespół zajął trzecie miejsce i rozpoczął karierę muzyczną.

Amerykanka nagrała z Fifth Harmony dwa studyjne albumy i przebój „Work From Home”, który był swego czasu trzecią najczęściej graną piosenką w polskich radiach. Pod koniec 2016 roku artystka podjęła decyzję o opuszczeniu grupy i skupiła się na karierze solowej.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK