Camila Cabello kusi w teledysku do singla „Never Be The Same” [WIDEO]

08.03.2018 15:51

Camila Cabello prezentuje teledysk do swojego nowego singla. Utwór „Never Be The Same” to następca wielkiego przeboju „Havana”, który podbił listy przebojów na całym świecie. W klipie możemy obserwować Cabello w różnych odsłonach.

Camila Cabello fot. Youtube (Camila Cabello)

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Camila Cabello – Never Be The Same: teledysk

„Never Be The Same” to kolejny utwór, po słynnym hicie „Havana”, promujący debiutancki krążek Camili Cabello. Płyta „Camila” została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków muzycznych i dotarła m.in. na szczyt najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Piosenka „Never Be The Same” cieszy się już sporą popularnością. W wielu państwach udało się jej dotrzeć do najlepszej dziesiątki list przebojów.

Najnowszy teledysk Cabello został wyreżyserowany przez Granta Singera, który stworzył klipy m.in. Lorde, Troye’a Sivana i The Weeknda.

Camila Cabello z Fifth Harmony

Camila Cabello była członkinią pięcioosobowego girlsbandu Fifth Harmony przez cztery lata. Grupa powstała w trakcie amerykańskiej edycji „X Factor”, w której dziewczyny wzięły udział. Zespół zajął trzecie miejsce i rozpoczął karierę muzyczną.

Amerykanka nagrała z Fifth Harmony dwa studyjne albumy i przebój „Work From Home”, który był swego czasu trzecią najczęściej graną piosenką w polskich radiach. Pod koniec 2016 roku artystka podjęła decyzję o opuszczeniu grupy i skupiła się na karierze solowej.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń