Zamknij

Camila Cabello nową Britney Spears? Wyrównała jej wielkie osiągnięcie!

Redakcja
24.01.2018 12:30
Camila Cabello nową Britney Spears? Wyrównała jej wielkie osiągnięcie!
fot. 2262 / Balawa Pics/ EAST NEWS

Popularność Camili Cabello rośnie z miesiąca na miesiąc. W styczniu wydała swój pierwszy studyjny album. Mimo że przebój „Havana” wciąż króluje na listach przebojów, świetnie radzi sobie już także kolejny singiel „Never Be The Same”. Nowy rok dla tej 20-letniej piosenkarki zaczął się naprawdę dobrze. Właśnie wyrównała osiągnięcie Britney Spears.

Obecnie Camila Cabello nie ma sobie równych w Stanach Zjednoczonych. W tym tygodniu artystka jest bezkonkurencyjna zarówno w zestawieniu najpopularniejszych utworów, jak i na liście najlepiej sprzedających się albumów.

Jej krążek zatytułowany „Camila” zadebiutował na szczycie notowania Billboard 200, a singiel „Havana” dotarł po 23 tygodniach do pierwszego miejsca amerykańskiej listy przebojów.

Kiedyś Britney i Beyoncé, teraz Camila

Ostatnio czegoś takiego dokonała debiutująca w 1999 roku Britney Spears, kiedy w tym samym czasie jej legendarny przebój „…Baby One More Time” i album o tym samym tytule królowały na szczycie zestawień w USA.

Później udało się to też Beyoncé z płytą „Dangerously in Love” oraz hitem „Crazy In Love”. Z tym, że artystka nie była debiutantką i dotarła już wcześniej do pierwszego miejsca listy utworów i krążków wspólnie z zespołem Destiny’s Child.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Havana” i „Never Be The Same”

„Havana” okupuje obecnie drugie miejsce naszej listy przebojów, a następny singiel Amerykanki „Never Be The Same” znajduje się już na 15. miejscu zestawienia.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 18:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

„Havana” zagrana na szkolnych instrumentach [WIDEO]

Gwiazda była niedawno gościem w słynnym programie Jimmy’ego Fallona, gdzie razem z komikiem i zespołem The Roots zaśpiewała swój przebój w dość nietypowej wersji.

RadioZET.pl/billboard.com/PK