Zamknij

Camila Cabello śpiewa przebój „New Rules” Dua Lipy

Redakcja
21.02.2018 15:12
Camila Cabello śpiewa przebój „New Rules” Dua Lipy
fot. Youtube (CamilaCabelloVEVO, Dua Lipa)

Camila Cabello i Dua Lipa to obecnie jedne z najciekawszych nowych artystek w branży muzycznej. Obie mają już na swoim koncie debiutanckie albumy i przeboje, które zna cały świat. W trakcie niedawnej wizyty w jednej z brytyjskich stacji radiowych Cabello zaśpiewała fragment „New Rules”, wielkiego przeboju gwiazdy Orange Warsaw Festival 2018.

Camila Cabello gościła w porannym programie BBC Radio 1. 20-letnia artystka zaśpiewała brytyjskim słuchaczom fragment refrenu hitu Dua Lipy „New Rules”. Piosenka Brytyjki to wielki przebój, który nadal cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Oficjalny teledysk do singla obejrzano już ponad miliard razy w serwisie YouTube.

Camila Cabello i Dua Lipa

Debiutujące artystki mają za sobą naprawdę udane miesiące. Ich pierwsze krążki „Camila” oraz „Dua Lipa” zostały dobrze przyjęte przez krytyków muzycznych i zaliczyły spory sukces komercyjny. Podobnie jak single „Havana” i „New Rules”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Radio ZET miało okazję rozmawiać z Dua Lipą w trakcie zeszłorocznego Open’er Festival. Brytyjska artystka ponownie odwiedzi Polskę — będzie gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festival 2018.

RadioZET.pl/PK