Zamknij

Camila Cabello w dzieciństwie. Była pięknym i słodkim dzieckiem [ZDJĘCIE]

Piotr Krajewski
06.08.2019 16:29
Camila Cabello w dzieciństwie tak wyglądała jako dziecko zdjęcie
fot. 2262 / Balawa Pics/EAST NEWS

Camila Cabello to dziś jedna z najgorętszych gwiazd popu. Jej najnowszy hit „Senorita” z Shawnem Mendesa podbija listy przebojów. Jesteście ciekawi, jak Camila Cabello wyglądała jako dziecko? 22-latka pochwaliła się swoim starym zdjęciem z dzieciństwa.

Camila Cabello jako dziecko. Zdjęcie z dzieciństwa

Camila Cabello robi właśnie furorę na listach przebojów. Wszystko za sprawą singla  „Senorita”, który nagrała razem ze swoim obecnym chłopakiem i wielką gwiazdą Shawnem Mendesem.

Urodzona na Kubie piosenkarka ma dziś 22 lata, a jej muzyczna kariera rozkręca się z roku na rok. Jesteście ciekawi, jak wyglądała kiedyś? Nie od dziś wiadomo, że internauci uwielbiają stare fotografie ulubionych gwiazd. Jakiś czas temu Camila Cabello postanowiła pokazać swoje zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że artystka wyglądała bardzo uroczo jako dziecko.

 A to moje zdjęcie, kiedy miałam 3 lata, a grzywkę ewidentnie przycinała mi mama — napisała wokalistka.

Zagłosuj

Lubisz Camilę Cabello?

Liczba głosów:

Związek Camili Cabello i Shawna Mendesa

Romans Shawna Mendesa i Camili Cabello to jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Para jest coraz częściej widywana razem, a fotoreporterzy niejednokrotnie już sfotografowali całujących się artystów.

Wiele osób nie wierzy jednak w związek Mendes i Cabello. W internecie pojawia się coraz więcej opinii, że miłość między artystami to zwykła ustawka, którą zorganizowano w celu promocji ich nowego wspólnego przeboju „Senorita”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK