Zamknij

Carla Fernandes w nowym singlu "Casual". Internauci: "To będzie hit lata 2020" [WIDEO]

Piotr Krajewski
08.06.2020 14:07
Carla Fernandes Casual nowy singiel internauci zachwyceni to będzie hit lata 2020 wideo
fot. Youtube

Carla Fernandes to kolejna gwiazda „The Voice Kids”, która może podbić listy przebojów. 17-letnia artystka zaprezentowała nowy singiel „Casual”. Anglojęzyczny utwór został świetnie przyjęty przez fanów, a internauci wróżą, że Carla Fernandes może wkrótce powtórzyć sukces Viki Gabor i Roksany Węgiel.

Carla Fernandes to 17-letnia piosenkarka, która zdobyła popularność za sprawą udziału w drugiej edycji „The Voice Kids”. Urodzona w Londynie nastolatka była w drużynie Dawida Kwiatkowskiego i dotarła do samego finału.

Dziś polsko-hiszpańsko-portugalska wokalistka ma na swoim koncie już debiutancki singiel „Jungle”, a kilka dni temu Carla Fernandes wydała nową piosenkę „Casual”. Utwór zbiera świetne recenzje w internecie i jest wymieniany wśród potencjalnych hitów lata 2020.

The Voice of Poland i The Voice Kids: nowi jurorzy w programach? Ujawniono nazwiska

Carla Fernandes — Casual. Nowy singiel gwiazdy The Voice Kids hitem lata 2020?

Carla Fernandes zaprezentowała nowy singiel „Casual”. Piosenka jest utrzymana w stylu nowoczesnego popu z elementami latino i r&b.

 Wideoklip do utworu „Casual” jest niesamowicie kolorowy, pełen zaskakujących stylizacji i scenografii. W nawiązaniu do tekstu piosenki, w klipie została zaprezentowana nowa jakość luzu w relacjach między ludźmi – po prostu casual — czytamy w zapowiedzi utworu.

Internauci zachwycają się nowy singlem Carli Fernandes i wróżą jej podobną karierę, jak w przypadku Roksany Węgiel oraz Viki Gabor, które również wystąpiły w „The Voice Kids”. Niektórzy twierdzą nawet, że 17-latka może osiągnąć duży sukces za granicą. Porównują ją m.in. do Ariany Grande czy Camili Cabello.

„Znowu mamy dowód, że nasza młodzież jest niesamowita”, „Carla zawiruje światem muzycznym, masz talent światowy”, „Ona w Polsce będzie rzadko występować coś czuję, życzę światowej kariery”, „To będzie hit lata 2020” — piszą fani.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK