Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Caro Emerald odwiedzi Polskę! Autorka hitu „A Night Like This” wystąpi w Warszawie

27.07.2017 12:26

Słuchacze Radia ZET uwielbiają jej wielki przebój „A Night Like This” z 2009 roku. Holenderska wokalistka jazzowa przyjedzie do Warszawy wraz ze swoją trasą promującą najnowszą EP-kę „Emerald Island”. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się koncert.

Caro Emerald odwiedzi Polskę! Autorka hitu „A Night Like This” wystąpi w Warszawie fot. mat. prasowe

Caro Emerald wystąpi 21 lutego 2018 roku w warszawskim Klubie Stodoła. Artystka będzie promowała przede wszystkim swój najnowszy minialbum „Emerald Island”, który miał swoją premierę w marcu 2017 roku. Znalazło się na nim sześć premierowych utworów. Tym razem piosenkarka zachwycona egzotycznymi klimatami, instrumentami i dźwiękami oraz gatunkiem muzycznym z lat 50. i 60., przygotowała utwory pełne swingujących rytmów, elementów hip-hopu i pięknych melodii.

Koncert Caro Emerald w Warszawie 2018: bilety

Sprzedaż biletów w cenach od 189 zł rozpocznie się 28 lipca od godz. 10:00 na stronach internetowych www.LiveNation.pl i stodola.pl.

Jej jazzowe melodie podbiły świat

Caro Emerald to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie artystek jazzowych na świecie. W swojej muzyce inspiruje się latami 40. i 50., jak również takimi gatunkami jak jazz, funk i soul, a także twórczością mistrzów czarnej muzyki zza oceanu – Ella Fitzgerald, Stevie Wonder czy Otis Redding.

Jej debiutancki album “Deleted Scenes from the Cutting Room Floor”, wydany w 2010 roku, pokrył się multiplatyną w wielu europejskich krajach, w tym potrójną platyną w Polsce. Singiel „A Night Like This” cieszył się ogromną popularnością na antenie Radia ZET. Trzy lata później pojawił się drugi album „The Shocking Miss Emerald”, z którego pochodzi słynny utwór „Tangled Up”.

caro fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/musicmarketing.pl/PK

Oceń