Zamknij

Caro Emerald odwiedzi Polskę! Autorka hitu „A Night Like This” wystąpi w Warszawie

Redakcja
27.07.2017 12:26
Caro Emerald odwiedzi Polskę! Autorka hitu „A Night Like This” wystąpi w Warszawie
fot. mat. prasowe

Słuchacze Radia ZET uwielbiają jej wielki przebój „A Night Like This” z 2009 roku. Holenderska wokalistka jazzowa przyjedzie do Warszawy wraz ze swoją trasą promującą najnowszą EP-kę „Emerald Island”. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się koncert.

Caro Emerald wystąpi 21 lutego 2018 roku w warszawskim Klubie Stodoła. Artystka będzie promowała przede wszystkim swój najnowszy minialbum „Emerald Island”, który miał swoją premierę w marcu 2017 roku. Znalazło się na nim sześć premierowych utworów. Tym razem piosenkarka zachwycona egzotycznymi klimatami, instrumentami i dźwiękami oraz gatunkiem muzycznym z lat 50. i 60., przygotowała utwory pełne swingujących rytmów, elementów hip-hopu i pięknych melodii.

Koncert Caro Emerald w Warszawie 2018: bilety

Sprzedaż biletów w cenach od 189 zł rozpocznie się 28 lipca od godz. 10:00 na stronach internetowych www.LiveNation.pl i stodola.pl.

Jej jazzowe melodie podbiły świat

Caro Emerald to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie artystek jazzowych na świecie. W swojej muzyce inspiruje się latami 40. i 50., jak również takimi gatunkami jak jazz, funk i soul, a także twórczością mistrzów czarnej muzyki zza oceanu – Ella Fitzgerald, Stevie Wonder czy Otis Redding.

Jej debiutancki album “Deleted Scenes from the Cutting Room Floor”, wydany w 2010 roku, pokrył się multiplatyną w wielu europejskich krajach, w tym potrójną platyną w Polsce. Singiel „A Night Like This” cieszył się ogromną popularnością na antenie Radia ZET. Trzy lata później pojawił się drugi album „The Shocking Miss Emerald”, z którego pochodzi słynny utwór „Tangled Up”.

caro
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/musicmarketing.pl/PK