Zamknij

Adam Levine z Maroon 5 w „Carpool Karaoke”. Zatrzymała go policja! [WIDEO]

Redakcja
29.05.2018 12:17
Adam Levine Maroon 5 Carpool Karaoke
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Gościem najnowszego „Carpool Karaoke” był Adam Levine, lider zespołu Maroon 5. W trakcie nagrywania nowego odcinka artystę i komika Jamesa Cordena zatrzymała policja. Zobaczcie wideo!

Carpool Karaoke: Adam Levine z Maroon 5

Adam Levine, gwiazdor zespołu Maroon 5, pojawił się najnowszym odcinku „Carpool Karaoke”, które prowadzi słynny brytyjski komik James Corden.

Nowy odcinek samochodowego karaoke obfitował w mnóstwo emocji. Adam Levine zaśpiewał wspólnie z popularnym komikiem przeboje „Moves Like Jagger”, „This Love” czy „Sugar”. W pewnym momencie ich samochód zatrzymał policjant z Los Angeles, który zauważył parę nagrywającą program. Na szczęście, cała akcja z zatrzymaniem była jedynie żartem ze strony funkcjonariusza. James Corden przyznał jednak, że najadł się strachu i spanikował.

„Carpool Karaoke” jest częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show” prowadzącego przez słynnego Jamesa Cordena. Od kwietnia 2015 roku brytyjskiemu komikowi udało się zaprosić do udziału m.in. Eda Sheerana, Katy Perry, Bruno Marsa, Sama Smitha, Britney Spears, Miley Cyrus czy Adele.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK