Zamknij

Chester Bennington w „Carpool Karaoke”. Program nagrano tydzień przed jego śmiercią [WIDEO]

Redakcja
13.10.2017 11:46
Chester Bennington w „Carpool Karaoke”. Program nagrano tydzień przed jego śmiercią [WIDEO]
fot. Facebook (Linkin Park)

W internecie pojawił się długo wyczekiwany odcinek słynnego samochodowego karaoke z udziałem muzyków Linkin Park. Program został nagrany kilka dni przed samobójstwem Chestera Benningtona. W związku z jego tragiczną śmiercią producenci zdecydowali się nie upubliczniać odcinka. Aż do teraz.

Odcinek został nagrany w ramach popularnej serii „Carpool Karaoke”. W programie wzięło udział trzech członków zespołu, w tym Bennington. Producenci udostępnili odcinek za uprzednią zgodą rodziny artysty.

Oglądając program trudno uwierzyć, że lider Linkin Park zmagał się z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Pozytywny, roześmiany, uśmiechnięty i w świetnym nastroju – tak wyglądał Chester cierpiący na ciężką depresję.

Muzyk zaśpiewał wraz ze swoim bandem i prowadzącym największe przeboje zespołu, jak również hity „Hey Ya!” Outkast czy „Sweet Home Alabama” Lynyrd Skynyrd.

Sześć dni później, 20 lipca, Bennington popełnił samobójstwo. Wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii.

Ostatni koncert Benningtona

Linkin Park mieli kontynuować swoją trasę w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Ich kolejny występ był zaplanowany na 27 lipca w amerykańskim mieście Mansfield. Zespół zagrał finalny koncert z Chesterem Benningtonem w angielskim Birmingham 6 lipca. Tutaj możesz zobaczyć wzruszające nagrania z ich ostatniego wspólnego występu.

12 utworów Linkin Park, których nie da się zapomnieć

Artysta nagrał wspólnie z zespołem siedem albumów, z których pochodzi wiele znanych do dziś przebojów. Tutaj prezentujemy 12 utworów grupy, o których zawsze będą pamiętać fani muzyki.

RadioZET.pl/PK