Zamknij

Samochodowe karaoke z Miley Cyrus. Zaśpiewała hit z czasów Hannah Montana! [WIDEO]

Redakcja
11.10.2017 16:21
Samochodowe karaoke z Miley Cyrus. Zaśpiewała hit z czasów Hannah Montana! [WIDEO]
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Ed Sheeran, Katy Perry, Bruno Mars czy Adele – to tylko część nazwisk, która wzięły udział w słynnym „Carpool Karaoke”. Do grona tych artystów dołączyła teraz Miley Cyrus. W najnowszym epizodzie możemy zobaczyć Amerykankę śpiewającą swoje największe przeboje. 

Zagłosuj

Twój ulubiony przebój Miley Cyrus to:

Liczba głosów:

„Carpool Karaoke” jest częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show”, który prowadzi słynny brytyjski komik James Corden.

Zobacz także

Niemal każdy odcinek samochodowego karaoke z udziałem muzycznych gwiazd bije rekordy popularności w internecie i osiąga wiele milionów wyświetleń w serwisie YouTube. W pierwszym epizodzie, który wyemitowano w kwietniu 2015 roku, wzięła udział Mariah Carey. Od tamtej pory Cordenowi udało się zaprosić do udziału takie nazwiska jak chociażby Justin Bieber, One Direction, Adele, Sia, Britney Spears, Lady Gaga, Madonna, Bruno Mars czy Ed Sheeran.

Teraz przyszła pora na Miley Cyrus. Artystka wydała właśnie swój szósty studyjny album „Younger Now”, z którego pochodzi hit „Malibu”. Razem z Jamesem zaśpiewała swoje najsłynniejsze przeboje takie jak „We Can’t Stop”, „Wrecking Ball”, „Party in the U.S.A.” czy słynne „The Climb” z 2009 roku, które piosenkarka nagrała jeszcze w czasach nadawania serialu „Hannah Montana”.

RadioZET.pl/PK