Zamknij

CeZik powraca z nową piosenką „Jestem specem” i wydaje pierwszy album!

Redakcja
07.11.2018 16:41
CeZik
fot. Youtube (CeZik)

CeZik to polski artysta i jeden z największych gwiazdorów polskiego YouTube’a, którego filmy zrobiły niemałą furorę w sieci. Właśnie powrócił z nowym singlem „Jestem specem”. Piosenka zapowiada jego debiutancką płytę „Ambiwalnięty”.

CeZik i nowy singiel „Jestem specem”

CeZik powrócił z zupełnie nową piosenką zatytułowaną „Jestem specem”, która promuje jego pierwszą studyjną płytę. Album „Ambiwalnięty” z 11 utworami ukaże się już 9 listopada. Artysta zapowiada, że każda kompozycja będzie prezentowała inną osobowość.

Jest tu trochę jazzu, trochę bluesa, zdarzy się jakiś funk czy rock’n’roll. Nie chciałem się silić na nowatorskość. Starałem się po prostu, aby muzyka była w miarę łatwa w odbiorze, ale też nie przesadnie banalna. Jednak przede wszystkim jestem zwolennikiem nieprzekombinowanych melodii, łatwo wpadających w ucho — mówi CeZik.

CeZik zasłynął z zabawnych przeróbek, pastiszy i coverów, które publikuje od 2008 roku w serwisie YouTube.  Jego najpopularniejszy filmik, czyli „Ona tańczy dla mnie” w wersji jazzowej, obejrzano ponad 10 milionów razy.

U mnie muzyka i obraz zawsze idą w parze — pisze CeZik o sobie na Youtube i dodaje: — Nie strzelam klipami jak z karabinu, dlatego nie odnajdziesz ich wiele na moim kanale. Pomimo tego sumaryczne wyświetlenia (razem z drugim kanałem — KlejNuty) przekroczyły 100 milionów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK