Zamknij

Céline Dion musi przejść operację! Gwiazda odwołuje koncerty

Redakcja
23.03.2018 14:58
Celine Dion
fot. Youtube (CelineDionVEVO)

Céline Dion odwołała nadchodzące koncerty w Las Vegas. Od dłuższego czasu gwiazda ma poważne problemy z uchem środkowym. Lekarze zdiagnozowali u niej tzw. dysfunkcję trąbki Eustachiusza. Artystka będzie musiała przejść operację.

Operacja Céline Dion

Céline Dion odbywa obecnie koncertową rezydenturę w luksusowym hotelu Caesars Palace w Las Vegas, w ramach której ma mnóstwo zaplanowanych występów. Artystka musiała jednak podjąć decyzję o odwołaniu marcowych i kwietniowych koncertów.

W specjalnym komunikacie Céline Dion poinformowała, że od kilkunastu miesięcy zmaga się z problemami ze słuchem i tzw. dysfunkcją trąbki Eustachiusza, czyli zapaleniem występującym w uchu środkowym. Bolesna dolegliwość utrudnia gwieździe koncertowanie. Niestety leki przestały działać, więc lekarze podjęli decyzję o wykonaniu operacji. Zabieg zostanie wykonany metodą małoinwazyjną.

— Nie mam ostatnio zbyt dużo szczęścia — skomentowała krótko artystka w swoim oświadczeniu.

Céline Dion ma powrócić do koncertowania 22 maja.

Pijana fanka na koncercie Céline Dion

W trakcie jednego z występów w stolicy hazardu Céline Dion zaprosiła fankę na scenę. Okazało się, że jest pijana. Nagranie z tego zdarzenia i reakcja gwiazdy stały się hitem sieci.

RadioZET.pl/PK