Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Céline Dion musi przejść operację! Gwiazda odwołuje koncerty

23.03.2018 14:58

Céline Dion odwołała nadchodzące koncerty w Las Vegas. Od dłuższego czasu gwiazda ma poważne problemy z uchem środkowym. Lekarze zdiagnozowali u niej tzw. dysfunkcję trąbki Eustachiusza. Artystka będzie musiała przejść operację.

Celine Dion fot. Youtube (CelineDionVEVO)

Operacja Céline Dion

Céline Dion odbywa obecnie koncertową rezydenturę w luksusowym hotelu Caesars Palace w Las Vegas, w ramach której ma mnóstwo zaplanowanych występów. Artystka musiała jednak podjąć decyzję o odwołaniu marcowych i kwietniowych koncertów.

W specjalnym komunikacie Céline Dion poinformowała, że od kilkunastu miesięcy zmaga się z problemami ze słuchem i tzw. dysfunkcją trąbki Eustachiusza, czyli zapaleniem występującym w uchu środkowym. Bolesna dolegliwość utrudnia gwieździe koncertowanie. Niestety leki przestały działać, więc lekarze podjęli decyzję o wykonaniu operacji. Zabieg zostanie wykonany metodą małoinwazyjną.

— Nie mam ostatnio zbyt dużo szczęścia — skomentowała krótko artystka w swoim oświadczeniu.

Céline Dion ma powrócić do koncertowania 22 maja.

Pijana fanka na koncercie Céline Dion

W trakcie jednego z występów w stolicy hazardu Céline Dion zaprosiła fankę na scenę. Okazało się, że jest pijana. Nagranie z tego zdarzenia i reakcja gwiazdy stały się hitem sieci.

RadioZET.pl/PK

Oceń