Zamknij

Céline Dion i Adele razem! Brytyjska gwiazda odwiedziła ją na koncercie [FOTO]

Redakcja
26.01.2018 13:34
Céline Dion i Adele razem! Brytyjska gwiazda odwiedziła ją na koncercie [FOTO]
fot. ons.pl, Nate Beckett / Splash News/EAST NEWS

Nie od dziś wiadomo, że Adele jest wielką fanką twórczości kanadyjskiej piosenkarki. Céline Dion właśnie opublikowała fotografię z ich wspólnego spotkania tuż przed koncertem w Las Vegas.

Adele i Céline Dion łączy wyjątkowa więź. Dwie muzyczne gwiazdy często wspierają się nawzajem i odwiedzają na koncertach. W trakcie jednego z występów w Stanach Zjednoczonych Kanadyjka zaśpiewała nawet wielki przebój Brytyjki „Hello”. Od dłuższego czasu krążą też plotki o wspólnym utworze piosenkarek.

W piątek gwiazda podzieliła się zdjęciem z Adele, która kilkanaście dni temu była gościem artystki w Las Vegas, gdzie Dion odbywa rezydenturę w luksusowym hotelu Caesars Palace. Jak przystało na prawdziwą fankę, autorka hitu „Rolling In The Deep” ubrała bluzę z wizerunkiem Céline.

— Ostatnie kilka tygodni było naprawdę trudnych… wielu ludzi dotknęły przeziębienie i wirusy grypy. Czuję się teraz już o wiele lepiej. Nie byłam w stanie zagrać wszystkich koncertów, ale byłam zachwycona obecnością Adele na jednym z nich. Uwielbiam ją — napisała Céline i opublikowała fotografię.

Wcześniej Brytyjka napisała krótki post na temat koncertu Kanadyjki: — Co za show. Absolutnie jedna z najlepszych chwil w moim życiu. Dziękuję Ci bardzo za dbałość o swoją publiczność i szalony humor. Szczęśliwego nowego roku, damo!

Pijana fanka wskoczyła na Céline Dion

W trakcie jednego z występów w stolicy hazardu Kanadyjka zaprosiła fankę na scenę. Okazało się, że jest pijana. Nagranie z tego zdarzenia i reakcja gwiazdy stały się hitem sieci.

RadioZET.pl/PK