Zamknij

Celine Dion ma problemy ze zdrowiem i odwołuje koncerty. Co się dzieje z gwiazdą?

20.10.2021 11:53
Celine Dion
fot. MBBImages/BEI / Rex Features/EAST NEWS

Celine Dion ma problemy zdrowotne i nie może koncertować. 53-letnia piosenkarka planowała wrócić na scenę w listopadzie. Występy w Las Vegas zostały jednak oficjalnie przełożone. W oficjalnym oświadczeniu Celine Dion poinformowała o kłopotach ze zdrowiem. Co się dzieje?

Celine Dion to nie tylko słynna piosenkarka z mnóstwem hitów na koncie. Prywatnie Kanadyjka jest także szczęśliwą matką trójki dzieci – Rene-Charlesa, a także bliźniaków Nelsona i Eddy’ego, którzy niedawno skończyli 10 lat.

53-letnia gwiazda przygotowywała się do powrotu na scenę. Niestety, nie będzie to teraz możliwe. W najnowszym komunikacie ujawniono, że Celine Dion ma problemy zdrowotne. Co dolega piosenkarce?

Celine Dion ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda odwołała koncerty

Celine Dion wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o odwołaniu najbliższych koncertów. Piosenkarka nie kryje, że jest załamana. Występy w Las Vegas miały rozpocząć się już 5 listopada.

Jestem załamana. Pracowałam z zespołem nad naszym nowym show przez ostatnie osiem miesięcy i to, że nie możemy go otworzyć w listopadzie tego roku, zasmuca mnie nie do opisania – napisała artystka i przeprosiła fanów za całą sytuację.

Okazuje się, że Celine Dion zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Management ujawnił, iż gwiazda cierpi na ostre i uporczywe skurcze mięśni, które są tak silne, że uniemożliwiają 53-latce udział w próbach przed występami.

Celine Dion w Polsce 2022. Czy koncerty się odbędą?

Celine Dion potwierdziła, że planuje wznowić trasę koncertową "Courage World Tour" po Europie w marcu 2022 roku. Pierwotnie koncerty miały odbyć się w 2020 roku.

Koncerty Celine Dion w Polsce zostały zaplanowane na 18 czerwca 2022 roku w Łodzi (Atlas Arena) i 19 czerwca 2022 roku w Krakowie (Tauron Arena).