Zamknij

Celine Dion przeraźliwie chuda. Nowe zdjęcia piosenkarki niepokoją fanów [FOTO]

Redakcja
24.01.2019 12:25
Celine Dion jest strasznie chuda. Niepokojące zdjęcia piosenkarki
fot. SplashNews.com/East News

Celine Dion przebywa w Paryżu, gdzie ruszył paryski tydzień mody haute couture. Gwiazda muzyki pojawiła się na kilku imprezach i pokazach. Internet obiegły niepokojące zdjęcia wychudzonej piosenkarki. Wielu fanów zaczęło spekulować, że Celine Dion jest chora.

Celine Dion zszokowała wyglądem swoich fanów. Do internetu trafiły niepokojące zdjęcia znanej piosenkarki, które fotoreporterzy zrobili ostatnio w Paryżu. 50-letnia gwiazda bierze udział w tamtejszym tygodniu mody haute couture.

Na najnowszych zdjęciach Celine Dion jest przeraźliwie chuda. Choć artystka od zawsze słynęła ze świetnej figury, jej obecny wygląd mocno zaniepokoił wielu internautów. Tak szczupłej sylwetki jeszcze nigdy nie miała. Niektórzy fani spekulują, że Celine Dion być może zmaga się z jakąś chorobą.

Celine Dion ma za sobą bardzo trudne lata. W 2016 roku zmarł mąż artystki René Angélil, który zmagał się z rakiem gardła. Dwa dni po jego śmierci gwiazda straciła także brata Daniela Diona. Przegrał walkę z nowotworem krtani.

Kilka miesięcy po tragicznych chwilach Celine Dion wydała płytę „Encore un soir” i powróciła do życia publicznego. Od wielu lat piosenkarka występuje w Las Vegas, gdzie dała już ponad 400 koncertów. Rezydencja zakończy się w czerwcu 2019 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK