Zamknij

Celine Dion przerwała koncert, bo fan musiał iść do toalety. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
10.06.2019 16:40
Celine Dion przerwała koncert w Las Vegas fan musiał iść do toalety wideo
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Celine Dion zakończyła w sobotę wieloletnią rezydenturę koncertową w Las Vegas. W trakcie ostatniego koncertu doszło do zabawnej i nietypowej sytuacji. Gwiazda przerwała nagle swój występ, żeby poczekać na widza, który poszedł do łazienki.

Celine Dion przerwała koncert, bo widz musiał iść do toalety

Celine Dion słynie ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru. Udowodniła to po raz kolejny podczas finałowego koncertu swojej rezydentury w Las Vegas.

W pewnym momencie piosenkarka niespodziewanie zatrzymała występ i przestała śpiewać. 51-latka zauważyła, że jeden z widzów wstaje i zmierza do łazienki. Kanadyjka postanowiła poczekać na mężczyznę, o czym zakomunikowała żartobliwie wszystkim zgromadzonym na widowni. Nie chciała, żeby jednego z fanów ominęła dalsza część koncertu.

>> Celine Dion w „Carpool Karaoke”. Odtworzyła słynną scenę z „Titanica” [WIDEO]

Poszedłeś do łazienki, tak? Czujesz się lepiej? Też Cię kocham, ale nie uścisnę Ci dłoni. Nie dlatego, że Ci nie ufam. Czekałam na Ciebie. Wszyscy tutaj czekaliśmy. 4,3 tys. osób czekało na Ciebie. Nie spiesz się teraz — zażartowała Celine i dodała: „Czy to nie urocze? Oczywiście, że jest spłukany. Dwa bilety. Przyszedł na ostatni koncert. Oczywiście, że jest spłukany. Kochanie, oczywiście, że na Ciebie poczekam”.

Sobotni koncert zakończył oficjalnie rezydenturę koncertową Celine Dion w Las Vegas. W ciągu 16 lat słynna piosenkarka dała tam łącznie 1141 koncertów, a wpływy z biletów wyniosły ponad 400 milionów dolarów.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

Nowy singiel Celine Dion: piosenka „Flying On My Own”

W trakcie ostatniego koncertu Celine Dion przygotowała dla swoich fanów także inną niespodziankę. Po raz pierwszy zaśpiewała na żywo swój nowy singiel zatytułowany „Flying On My Own”, który zapowiada jej kolejną płytę „Courage”. Nowy album Celine Dion ma się ukazać w listopadzie 2019 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etcanada.com/PK