Zamknij

Celine Dion w „Carpool Karaoke”. Odtworzyła słynną scenę z „Titanica” [WIDEO]

Piotr Krajewski
22.05.2019 11:52
Celine Dion w Carpool Karaoke odtworzyła słynną scenę z Titanica WIDEO
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Céline Dion wystąpiła w „Carpool Karaoke”, gdzie razem z prowadzącym Jamesem Cordenem zaśpiewała swoje największe przeboje. Piosenkarka zrobiła ogromne wrażenie na internautach, którzy zachwycają się jej świetnym poczuciem humoru. W trakcie programu Céline Dion i James Corden odtworzyli też kultową scenę z „Titanica”.

Carpool Karaoke: Céline Dion i James Corden odtworzyli scenę z Titanica

Céline Dion pojawiła się w słynnym „Carpool Karaoke”, które jest częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show” Jamesa Cordena. Od kwietnia 2015 roku komik zaprosił do udziału m.in. Eda Sheerana, Katy Perry, Ariana Grande Bruno Marsa, Britney Spears, Miley Cyrus czy Adele.

Internauci są zachwyceni najnowszym odcinkiem „Carpool Karaoke” z Céline Dion. Chwalą 51-letnią piosenkarkę za niebywałe poczucie humoru i niesamowity wokal na żywo. Razem z Jamesem Cordenem zaśpiewała swoje wielkie przeboje, m.in. „It’s All Coming Back to Me Now”, „Because You Loved Me” i „I Drove All Night”.

Nie mogło też zabraknąć legendarnego już hitu „My Heart Will Go On” z 1997 roku. Słynny przebój z „Titanica” należy do najsłynniejszych utworów w całej historii muzyki popularnej. Céline Dion i James Corden postanowili odtworzyć scenę na dziobie statku, jeden z najbardziej kultowych momentów filmu „Titanic”. Nagrali ją na jednym ze sztucznych jezior w Las Vegas, a całe zdarzenie obserwował na brzegu tłum gapiów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Lubisz muzykę Celine Dion?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK