Zamknij

Celine Dion w lokach. Piosenkarka wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

07.10.2020 14:16
Celine Dion
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Celine Dion słynie ze swoich długich blond fal, które towarzyszą jej od wielu lat. Piosenkarka rzadko zmienia fryzurę, ale postanowiła zrobić wyjątek. 52-latka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, gdzie widzimy Celine Dion w burzy loków. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej.

Celine Dion to jedna z najsłynniejszych piosenkarek w historii muzyki. Miliony sprzedanych płyt, legendarne przeboje i mnóstwo prestiżowych nagród.

W ostatnich latach kanadyjska gwiazda raczej nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i pozostaje wierna tej samej fryzurze. Zrobiła jednak wyjątek.

Celine Dion przerwała koncert, bo fan musiał iść do toalety. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Celine Dion w lokach. Piosenkarka zmieniła fryzurę?

Celine Dion zaprezentowała się fanom w lokach. Gwiazda opublikowała nagranie z sesji nagraniowej jej piosenki „The Chase”. Trzeba przyznać, że w takiej fryzurze Kanadyjka wygląda niezwykle intrygująco i zupełnie inaczej.

Fanów długich blond fal Celine Dion szybko uspokajamy. Wszystko wskazuje na to, że zmiana fryzury była jedynie chwilowa. Wideo w mediach społecznościowych pochodzi z momentu nagrywania płyty „Courage”, która ukazała się w 2019 roku. Niedługo później wokalistka wróciła do swojego słynnego wizerunku.

Hity Celine Dion. Najsłynniejsze piosenki w karierze wokalistki

Celine Dion ma na swoim koncie wiele niezapomnianych hitów, które podbiły listy przebojów i na stałe zapisały się w historii muzyki rozrywkowej. Do jej najsłynniejszych utworów należą „I’m Alive”, „That’s The Way It Is”, „All By Myself”, „The Power of Love”, „A New Day Has Come” czy „My Heart Will Go On”, czyli legendarny przebój z filmu Titanic.