Zamknij

Celine Dion wystąpi w Polsce. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Piotr Krajewski
23.09.2019 10:37
Celine Dion wystąpi w Polsce 2020 gdzie i kiedy koncerty
fot. Rex Features/East News

Céline Dion wystąpi w Polsce. Na profilu facebookowym agencji koncertowej Prestige MJM pojawił się tajemniczy wpis, który jest zapowiedzią nadchodzących występów legendarnej piosenkarki. Gdzie w Polsce wystąpi Céline Dion? Wszystko wskazuje, że będą to Kraków i Łódź.

Koncert Céline Dion w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi?

Céline Dion wystąpi w Polsce? W piątek agencja koncertowa Prestige MJM opublikowała tajemniczy komunikat, który wprost sugeruje, że już niedługo kanadyjska gwiazda ponownie odwiedzi nasz kraj.

Do zobaczenia wkrótce! Love, Celine — czytamy w wiadomości na Facebooku.

Gdzie w Polsce wystąpi Céline Dion? Wpis Prestige MJM udostępniły oficjalne profile Atlas Areny w Łodzi i Tauron Areny w Krakowie. Niewykluczone więc, że 51-letnia artystka zagra koncerty właśnie w tych dwóch miastach. Polski występy w ramach trwającej już trasy „Courage World Tour” odbędą się najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Céline Dion zagrała dotąd tylko jeden koncert w Polsce. W 2008 roku gwiazda zagrała na krakowskich Błoniach.

>> Celine Dion w pięknych słowach wspomina zmarłego męża: „Najlepszy mężczyzna na świecie”

Nowa płyta Céline Dion. Kiedy premiera?  

Informacja o zbliżających się koncertach Céline Dion zbiegła się w czasie z premierą trzech zupełnie nowych piosenek artystki: „Courage”, „Lying Down” i „Imperfections”. Utwory zapowiadają najnowszą płytę Céline Dion. Album „Courage” ukaże się 15 listopada i będzie dwunastym już anglojęzycznym krążkiem w karierze Kanadyjki.

RadioZET.pl/PK