Zamknij

Celine Dion wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? [DATA, BILETY]

Piotr Krajewski
26.09.2019 16:29
Celine Dion wystąpi w Polsce 2020 kiedy i gdzie koncerty data miejsce bilety
fot. mat. prasowe

Celine Dion wystąpi w Polsce. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty Celine Dion W Polsce? Sprawdźcie szczegóły na temat daty, miejsca i biletów. 

Celine Dion wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie koncerty? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Celine Dion powraca na największe areny koncertowe świata w fantastycznym stylu. Odwiedzi niemal setkę miast na kilku kontynentach. Po sześciu latach przerwy zaprezentuje publiczności swoje najnowsze anglojęzyczne wydawnictwo płytowe Celine Dion "Courage", które do sprzedaży trafi 15 listopada.

Kanadyjska artystka to wokalna potęga, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Mając 18 lat miała już na swoim koncie olbrzymią liczbę nagród, a w latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów. Od tego momentu, podczas ponad 35-letniej nieprzerwanej kariery, sprzedała prawie 250 milionów albumów. Celine Dion zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień, w tym: pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Awards, 20 nagród Juno (Kanada) i 40 nagród Félixa (Quebec). Podczas World Music Awards w 2004 roku otrzymała nagrodę Diamond, która potwierdziła jej pozycję, jako najlepiej sprzedającej się wokalistki wszech czasów. Została również laureatką prestiżowego wyróżnienia Icon Award, przyznaną przez Billboard Music Awards w 2016 roku za całokształt twórczości. Jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najczęściej nagrywających gwiazd na rynku.

Piosenki Celine Dion wciąż biją rekordy popularności. Podczas rezydencji w The Colosseum at Caesars Palace w Las Vegas, zagrała ponad 1.100 koncertów dla ponad 4,5 miliona fanów! W czerwcu 2018 roku zrobiła dwumiesięczną przerwę od Las Vegas i wyruszyła zagranicę, aby zrealizować całkowicie wyprzedaną trasę CÉLINE DION LIVE 2018. Artystka zaśpiewała na 22. koncertach w 12. miastach Azji, Australii i Nowej Zelandii dla 260 tysięcy fanów. Występy były jednymi z najbardziej dochodowych w ubiegłym roku na świecie, przynosząc prawie 57 milionów dolarów zysku. Przed rokiem, dzięki remiksowi singla „Ashes” z filmu Deadpool 2, piosenkarka znalazła się na liście przebojów US Dance Club.

W zeszłym tygodniu Céline Dion wydała trzy nowe utwory, które wchodzą w skład jej niezwykle wyczekiwanego albumu "Courage". Najnowsze kawałki artystki to: „Imperfections”, „Lying Down” i „Courage”. Piosenki wskazują na nowy, ekscytujący kierunek twórczy Céline. Lepiej będą mogli się z nim zapoznać fani podczas najbliższych koncertów. Album "Courage", na który składa się eklektyczna mieszanka pięknych ballad i bardzo rytmicznych utworów, ukaże się na całym świecie już 15 listopada. Płyta dostępna jest także w przedsprzedaży.

26 września 2019 roku Céline Dion ogłosiła kolejne daty na trasie "Courage World Tour". Występy przewidują wieczory m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, w tym po raz pierwszy na Cyprze i Malcie. Po 12 latach artystka ponownie przyjedzie także do Polski i to na dwa występy!

Koncerty 2020 w Polsce: kalendarz. Kto przyjedzie do Polski? [WARSZAWA]

Koncerty Céline Dion w Polsce odbędą się w przyszłym roku: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października o godzinie 10:00, a w otwartej przedsprzedaży dostępne będą dwa dni wcześniej. Kupić je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK