Zamknij

Gwiazdor Hollywood w nowym teledysku Pink. Miliony kobiet wzdycha do niego [WIDEO]

Redakcja
22.11.2017 16:18
Gwiazdor Hollywood w nowym teledysku Pink. Miliony kobiet wzdycha do niego [WIDEO]
fot. Youtube (PinkVEVO)

Pink wydała niedawno swój siódmy krążek, z którego pochodzi bardzo dobrze znany słuchaczom Radia ZET przebój „What About Us”. Przyszła jednak pora na kolejny singiel. Artystka zaprezentowała właśnie oficjalny klip do piosenki „Beautiful Trauma”, w którym pojawia się popularny aktor Channing Tatum. Zagrał m.in. w „Step Up” i „Wciąż ją kocham”.

Tytułowy utwór z płyty „Beautiful Trauma” doczekał się właśnie wideoklipu. Obraz został wyreżyserowany przez Nicka Floreza i RJ Durella. W kolorowym teledysku nie brakuje tańca oraz wielu zabawnych momentów.

Męża Pink zagrał w klipie 37-letni Channing Tatum, popularny hollywoodzki aktor i ulubieniec wielu kobiet. Popularność zyskał za sprawą takich filmów jak „Step Up”, „Magic Mike”, „Wciąż ją kocham” czy „I że cię nie opuszczę”.

Samochodowe karaoke z Pink

Piosenkarka wzięła ostatnio udział w niezwykle popularnym samochodowym karaoke Jamesa Cordena, w którym pojawili się już m.in. Ed Sheeran, Adele, Bruno Mars czy Britney Spears. Oprócz nowych utworów, nie mogło zabraknąć też wielkich przebojów. Pink zaśpiewała wspólnie z prowadzącym „Raise Your Glass”, „Get The Party Started” oraz „Just Like A Pill”, które wykonała korzystając z przyrządu do ćwiczeń i wisząc do góry nogami. Musisz to zobaczyć!

RadioZET.pl/PK