Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Charlie Puth najpopularniejszy, Bednarek i Dua Lipa coraz wyżej

Redakcja
11.09.2017 09:54
Lista Przebojów Radia ZET: Charlie Puth najpopularniejszy, Bednarek i Dua Lipa coraz wyżej
fot. Youtube (Charlie Puth)

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET za nami. „On My Mind” nie jest już na szczycie. Tym razem więcej głosów zdobył przebój „Attention” Charliego Putha. Wygląda na to, że słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podobają się też nowe utwory Kamila Bednarka, Dua Lipy, Jennifer Lopez i Justina Biebera.

Charlie Puth i jego przebój „Attention” na szczycie notowania Listy Przebojów Radia ZET. Nowy singiel 25-letniego Amerykanina cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W wielu krajach pokrył się platyną i dotarł do najlepszej dziesiątki oficjalnych krajowych zestawień. Utwór jest pierwszą zapowiedzią drugiego albumu artysty „Voice Notes”, który powinien pojawić się w sklepach jeszcze tej jesieni.

Poprzedni liderzy, czyli grupa Disciples oraz ich hit „On My Mind”, spadli na 2. miejsce. Nowa piosenka Kamila Bednarka „Poczuj Luz” zaliczyła kolejny awans i zajmuje już 3. miejsce. Cały czas świetnie radzą sobie na liście także Lana Del Rey (#4), Filatov & Karas (#5) i Adam Lambert (#7).

Duże awanse Dua Lipy, Sound'n'Grace i Justina Biebera. Spadek Katy Perry

Słuchaczom Radia ZET podoba się coraz bardziej najnowszy singiel brytyjskiej artystki Dua Lipy. Utwór „New Rules”, który dotarł na sam szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii, awansował do pierwszej dziesiątki naszego zestawienia i jest już na 6. miejscu. Duże skoki zaliczyli też Justin Bieber i „Friends” (16. miejsce), Jennifer Lopez i „Ni Tu Ni Yo” (11. miejsce), Sound'n'Grace & Filip Lato i „100” (14. miejsce) oraz Pink i „What About Us” (20. miejsce).

Gorzej radzi sobie jednak Katy Perry i jej singiel „Bon Apetit”. Amerykanka spadła aż o 7 pozycji na 17. miejsce.

Poczekalnia

Cały czas możecie głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziecie tam m.in. Lanberry „Ostatni Most”, Bastille „Basket Case”, Rafał Brzozowski „Już Wiem”, Portugal. The Man „Feel It Still” czy Golec uOrkiestra „Pomarańcza”. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć pełne zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 18:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK