Zamknij

Charlie Puth to kolejny Timberlake? Musisz zobaczyć jego ruchy w nowym klipie [WIDEO]

Redakcja
20.10.2017 15:52
Charlie Puth to kolejny Timberlake? Musisz zobaczyć jego ruchy w nowym klipie [WIDEO]
fot. Youtube (Charlie Puth)

Jego poprzedni singiel „Attention” dotarł na sam szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Czy utwór „How Long” osiągnie podobny sukces? Wszystko zależy od Ciebie. W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk, w którym Charlie Puth tańczy i rusza się niczym Justin Timberlake. Będzie hit?

Charlie Puth jest dziś jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, a jego przeboje grają stacje radiowe na całym świecie. Przykład Amerykanina pokazuje, że warto prezentować swoje nagrania w internecie. To właśnie dzięki kanałowi w serwisie YouTube 25-latek zyskał dużą popularność i podpisał w końcu kontrakt płytowy.

Piosenka „How Long”, podobnie jak przebój „Attention” (głosuj na niego na Liście Przebojów Radia ZET), zapowiada drugi studyjny album wykonawcy. Płyta zatytułowana „VoiceNotes” zadebiutuje w sklepach już w styczniu 2018 roku.

Charlie Puth może pochwalić się już trzema nominacji do Grammy, nagrodami Billboardu, MTV oraz Teen Choice Awards. Jego debiutanckie dzieło "Nine Track Mind" ze stycznia 2016 roku sprzedało się w ponad milionowym nakładzie w samych Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/WarnerMusicPoland/PK