Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Charlie Puth to kolejny Timberlake? Musisz zobaczyć jego ruchy w nowym klipie [WIDEO]

20.10.2017 15:52

Jego poprzedni singiel „Attention” dotarł na sam szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Czy utwór „How Long” osiągnie podobny sukces? Wszystko zależy od Ciebie. W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk, w którym Charlie Puth tańczy i rusza się niczym Justin Timberlake. Będzie hit?

Charlie Puth to kolejny Timberlake? Musisz zobaczyć jego ruchy w nowym klipie [WIDEO] fot. Youtube (Charlie Puth)

Charlie Puth jest dziś jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, a jego przeboje grają stacje radiowe na całym świecie. Przykład Amerykanina pokazuje, że warto prezentować swoje nagrania w internecie. To właśnie dzięki kanałowi w serwisie YouTube 25-latek zyskał dużą popularność i podpisał w końcu kontrakt płytowy.

Piosenka „How Long”, podobnie jak przebój „Attention” (głosuj na niego na Liście Przebojów Radia ZET), zapowiada drugi studyjny album wykonawcy. Płyta zatytułowana „VoiceNotes” zadebiutuje w sklepach już w styczniu 2018 roku.

Charlie Puth może pochwalić się już trzema nominacji do Grammy, nagrodami Billboardu, MTV oraz Teen Choice Awards. Jego debiutanckie dzieło "Nine Track Mind" ze stycznia 2016 roku sprzedało się w ponad milionowym nakładzie w samych Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/WarnerMusicPoland/PK

Oceń