Zamknij

Jagger i Richards żegnają Charliego Wattsa. Jedno ze zdjęć wzruszy każdego fana Stonesów

25.08.2021 09:16
Charlie Watts
fot. Brian Foskett/Image State/East News

Charlie Watts nie żyje. Słynny perkusista The Rolling Stones odszedł 24 sierpnia. Koledzy z zespołu, Mick Jagger i Keith Richards, opublikowali poruszające wpisy w mediach społecznościowych. Jedno ze zdjęć wzruszy każdego fana Stonesów.

Charlie Watts nie żyje. Perkusista The Rolling Stones zmarł 24 sierpnia w wieku 80 lat. Przyczyna śmierci brytyjskiego muzyka nie została ujawniona. Artysta zmagał się jednak w ostatnich latach z problemami zdrowotnymi – w 2004 roku wykryto u niego raka krtani, którego pokonał dzięki intensywnemu leczeniu. Z powodu kłopotów ze zdrowiem zrezygnował z ostatniej trasy zespołu.

Informacja o śmierci perkusisty The Rolling Stones wstrząsnęła fanami na całym świecie. Na bardzo smutną wiadomość zareagowali także Mick Jagger i Keith Richards. Członkowie The Rolling Stones opublikowali poruszające wpisy w social mediach.

Mick Jagger i Keith Richards żegnają Charliego Wattsa z The Rolling Stonesów

Mick Jagger i Keith Richards zareagowali na śmierci Charliego Wattsa w mediach społecznościowych.

Lider The Rolling Stones opublikował zdjęcie uśmiechniętego perkusisty siedzącego obok swojego instrumentu. Symboliczna fotografia zamieszczona przez Richardsa jeszcze bardziej poruszyła fanów – widzimy na niej perkusję Watssa z zawieszoną tabliczką "Closed" ("Zamknięte").

Pod wpisami Jaggera i Richardsa pojawia się mnóstwo wzruszających komentarzy od internautów, którzy próbują wesprzeć członków The Rolling Stones w tym trudnym momencie.

"Tak mi przykro z powodu ogromnej straty, Keith. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak głęboka była wasza przyjaźń", "Przesyłamy wam dużo miłości, Mick. Charlie był najlepszy", "Moje serce jest z wami" – piszą fani.

Charlie Watts był członkiem The Rolling Stones od 1963 roku. Dzięki swoim świetnym występom w zespole został uznany za jednego z najlepszych perkusistów w historii muzyki.