Zamknij

Ostatnie zdjęcie Charliego Wattsa z The Rolling Stones. To był wyjątkowy dzień [FOTO]

25.08.2021 10:54
Charlie Watts
fot. Ilpo Musto / Rex Features/EAST NEWS

Charlie Watts zmarł w wieku 80 lat. Perkusista The Rolling Stones odszedł w szpitalu otoczony najbliższą rodziną. Do internetu trafiła fotografia muzyka, na której pozuje z ukochaną żoną i psem. To jedno z ostatnich zdjęć Charliego Wattsa.

Charlie Watts nie żyje. Perkusista The Rolling Stones zmarł 24 sierpnia w wieku 80 lat. Przyczyna śmierci nie została ujawniona, ale wiadomo, że brytyjski muzyk przebywał w ostatnich tygodniach w szpitalu, gdzie przeszedł operację serca.

Do internetu trafiło jedno z ostatnich zdjęć Charliego Wattsa. Na fotografii widzimy elegancko ubranego perkusistę wraz z żoną i psem, którego małżeństwo adoptowało właśnie tego dnia.

Zmarł Charlie Watts. Ostatnie zdjęcie perkusisty The Rolling Stones z żoną i psem

Ostatnie zdjęcie Charliego Wattsa, które trafiło do internetu, może wzruszyć niejednego fana The Rolling Stones. Był to niezwykle ważny dzień dla artysty.

Fotografia pochodzi z charytatywnego wydarzenia, podczas którego ubrany w elegancki garnitur perkusista i jego ukochana żona adoptowali 5-letnią suczkę o imieniu Suzie. Zdjęcie zrobiono w maju 2020 roku.

Charlie Watts i Shirley Ann Shephard byli szczęśliwym małżeństwem przez blisko 60 lat. Para pobrała się tuż przed początkiem wielkich sukcesów The Rolling Stones. Małżonkowie doczekali się jednej córki, Seraphiny.

RadioZET.pl/nypost.com