Zamknij

Charyzmatyczne wokalistki na Pol'and'Rock Festival 2021. Do line-upu dołącza zagraniczna gwiazda

22.06.2021 17:09
Pol'and'Rock 2021
fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter/East News

Pol'and'Rock Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami. Do line-upu dołączyły trzy charyzmatyczne wokalistki. Kto zagra na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w dniach 29-31 lipca. Impreza przeniosła się na lotnisko Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Festiwal pozostaje wydarzeniem darmowym.

Pol'and'Rock Festival 2021: kolejne gwiazdy w line-upie imprezy 

Organizatorzy ogłosili kolejne gwiazdy, które pojawią się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Tym razem będą to trzy wyjątkowe, charyzmatyczne wokalistki.

Line-up Pol'and'Rock Festival 2021 zasiliła Morgane Ji. Artystka łączy ze sobą muzyczne gatunki wywodzące się z Afryki, Azji, Indii i Europy. Morgane to piosenkarka obdarzona wulkanicznym temperamentem, tworząca muzykę przeszytą wpływem jej wielokulturowego pochodzenia, a jednocześnie na wskroś nowoczesną i otwartą na eksperymenty.

Pol'and'Rock Festival 2021. Kto zagra?

Na polandrockowej scenie zobaczymy w tym roku także Kasię Kowalską. To jedna z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. To wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów obecna na scenie już od 27 lat. Artystka łączy siłę muzycznej ekspresji z niezwykłą wrażliwością - zarówno w sferze brzmień jak i tekstów utworów. W muzyce Kasi Kowalskiej mocniejsze, rockowe uderzenie komponuje się z nastrojowymi, przywodzącymi na myśl bluesa gitarowymi riffami i tętniącą życiem muzyką folkową.

Do line-upu dołącza także Renata Przemyk. To będzie trzecie spotkanie publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata z artystką. Wokalistka to wielka indywidualność artystyczna. Sama artystka określa swoją twórczość jako wieczne poszukiwanie brzmień, wzruszeń i klimatów do niczego przedtem niepodobnych. Renata Przemyk łączy fascynację surowym punkowym brzmieniem z elementami rozedrganego folku, mocnym rockiem i poruszającymi, często bardzo intymnymi tekstami, tak by jak najlepiej wyrazić emocje.