Zamknij

Cher jest poważnie chora i nie może wstać z łóżka? Szokujące informacje trafiły do sieci

23.06.2020 09:55
Cher jest poważnie chora i nie może wstać z łóżka szokujące informacje trafiły do sieci
fot. Rex Features/East News

Cher jest poważnie chora i może umrzeć? Takie informacje pojawiły się w zagranicznych mediach. Jak informuje The Globe, w ostatnim czasie stan zdrowia 74-letniej legendarnej gwiazdy bardzo się pogorszył. Na szokujące doniesienia zareagowali przedstawiciele Cher.

Cher jest poważnie chora i może umrzeć? Szokujące informacje o stanie zdrowia gwiazdy

Cher jest ciężko chora, ma problemy z oddychaniem i nie może wstać z łóżka — podaje amerykański The Globe. Jak twierdzi gazeta, stan zdrowia legendarnej piosenki jest bardzo poważny.

Pojawiły się nawet informacje, że 74-latka „leży na łożu śmierci”. Dodatkowo wirus Epsteina-Barra, którym artystka zaraziła się wiele lat temu i który wywołał u niej syndrom chronicznego zmęczenia, nie pomaga jej w powrocie do zdrowia.

Dowodem na poważne kłopoty Cher ze zdrowiem ma być nieobecność bardzo aktywnej politycznie wokalistki na marszach, które zorganizowano po śmierci George’a Floyda w Stanach Zjednoczonych. Na początku czerwca piosenkarka faktycznie poinformowała fanów, że jest bardzo chora i musi brać mnóstwo leków. Przez ostre zapalenie oskrzeli trafiła nawet do szpitala.

Wszystko jednak wskazuje, że szokujące informacje o fatalnym stanie zdrowia Cher są przesadzone. Przedstawiciele gwiazdy zaprzeczyli, jakoby obecne problemy zdrowotne zagrażały jej życiu. 74-latka opublikowała ostatnio swoje nowe zdjęcia i nadal pozostaje bardzo aktywna na Twitterze, gdzie rozmawia z fanami i chętnie komentuje sprawy polityczne.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Globe,gossipcop.com