Zamknij

Minęły 2 lata od śmierci Chestera Benningtona. Matka pokazała wzruszające zdjęcie z synem

Piotr Krajewski
22.07.2019 10:42
Chester Bennington 2 lata od śmierci wokalisty Linkin Park matka opublikowała wzruszające zdjęcie
fot. Charlie Ans / Splash News/EAST NEWS

Chester Bennington zmarł dwa lata temu. W lipcu 2017 roku wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo. W związku z drugą rocznicą śmierci jego matka opublikowała jedno z ostatnich zdjęć z synem. Na wzruszającej fotografii możemy zobaczyć, jak Bennington całuje swoją mamę.

Dwa lata od śmierci Chestera Benningtona. Matka pokazała wzruszające zdjęcie z synem

Chester Bennington zmarł w lipcu 2017 roku. W ostatni weekend minęły dwa lata od śmierci gwiazdy zespołu Linkin Park. Z tej okazji bliscy postanowili powspominać zmarłego wokalistę.

Susan Eubanks, matka Chestera Benningtona, opublikowała wzruszające zdjęcie z synem. Jest to jedna z ich ostatnich wspólnych fotografii.

Ostatni całus, który dostałam od mojego cudownego chłopca. Nie ma słów, aby opisać, jak bardzo za nim tęsknię — napisała kobieta.

To nie pierwszy raz, kiedy matka gwiazdy Linkin Park czule wspomina zmarłego syna. Kilka miesięcy temu podzieliła się ostatnim zdjęciem z Chesterem Benningtonem.

>> Chester Bennington: dlaczego popełnił samobójstwo? Mike Shinoda z Linkin Park komentuje

Śmierć Chestera Benningtona

Śmierć Chestera Benningtona z Linkin Park wstrząsnęła całym muzycznym światem. 20 lipca 2017 roku popularny wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało Chestera Benningtona odkryła pokojówka, która przyszła do jego pokoju. Obok muzyka znaleziono opróżniony do połowy kufel piwa, pustą butelkę po alkoholu i lek na receptę Zolpidem.

Chester Bennington zmagał się z poważnymi problemami już od najmłodszych lat. W wieku siedmiu lat artysta Linkin Park był molestowany seksualnie przez jednego z przyjaciół rodziny. Jak sam niejednokrotnie przyznawał w wielu wywiadach, nie był w stanie pozbyć się traumatycznych wspomnień i zdarzało mu się myśleć o samobójstwie. W późniejszych latach uzależnił się od alkoholu i narkotyków.   

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK