Zamknij

Chester Bennington na krótko przed śmiercią. Niepublikowane wideo w sieci

Redakcja
18.09.2017 14:35
Chester Bennington
fot. YouTube

Od samobójczej śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park minęły już dwa miesiące. Wdowa po Chesterze nadal nie może uporać się z odejściem męża. Właśnie podzieliła się krótkim wideo z udziałem Benningtona, które powstało na kilkadziesiąt godzin przed jego śmiercią.

Chester Bennington odebrał sobie życie 20 lipca 2017 roku. Wszyscy jego bliscy oraz fani Linkin Park byli zdruzgotani tą przedwczesną śmiercią. Informacja o jego samobójstwie długo nie schodziła z głównych stron serwisów internetowych. Cały czas pojawiają się pytania o śmierć i o to, co z wokalistą działo się na krótko przed nią. W sieci właśnie pojawił się krótki, niepublikowany dotąd materiał, na którym zobaczyć można Chestera na 36 godzin przed tragicznym końcem.

- Oto jak wyglądała dla nas depresja na 36 godzin przed jego śmiercią. Bardzo nas kochał i my bardzo kochaliśmy jego - napisała przy filmiku Talinda Bennington.

Na filmiku Chester wraz z dziećmi cieszą się wspólnymi chwilami jedząc okropne w smaku cukierki. Wszyscy się śmieją, nic nie wskazuje na to, że to już tylko krok od dramatu.

Chester Bennington od lat zmagał się z depresją oraz używkami. Choć z Talindą stworzył kochającą się rodzinę, nie udało mu się przezwyciężyć demonów z przeszłości. W chwili samobójczej śmierci miał 41 lat.

RadioZET.pl/SA