Zamknij

1. rocznica śmierci Chestera Benningtona. Co dalej z Linkin Park? Mike Shinoda komentuje

Redakcja
20.07.2018 10:46
Chester Bennington Mike Shinoda
fot. Polaris/East News

Mija pierwsza rocznica śmierci Chestera Benningtona. Lider Linkin Park popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Co dalej z zespołem? W nowym wywiadzie Mike Shinoda stwierdził, że nie wyklucza powrotu do wspólnego grania z Linkin Park.

Chester Bennington: pierwsza rocznica śmierci

Nagła śmierć Chestera Benningtona sprawiła, że przyszłość Linkin Park stanęła pod znakiem zapytania. Tuż po samobójstwie lidera zespół odwołał całą trasę koncertową zaplanowaną na najbliższe kilka miesięcy. Od tamtej pory formacja zagrała tylko jeden koncert, podczas którego upamiętniono Benningtona.

20 lipca mija pierwsza rocznica śmierci Chestera Benningtona, a fani Linkin Park wciąż zastanawiają się, czy zespół kiedykolwiek powróci na scenę.

Co dalej z Linkin Park?

W najnowszym wywiadzie Mike Shinoda, członek i drugi wokalista Linkin Park, wypowiedział się na temat przyszłości rockowej grupy. Przyznał się, że jest otwarty na kolejne projekty w ramach zespołu i czeka na odpowiedź reszty członków.

Robię krok po kroku. Mam otwarty umysł na różne możliwości, niezależnie, czy tworzę rzeczy pod własnym nazwiskiem, pracuję z artystami lub produkuję utwory dla innych. Jeśli chłopaki chcą grać koncerty jako Linkin Park… jestem pewien, że każda z tych rzeczy jest możliwa i pozostaje otwarty na to, co się wydarzy — powiedział Shinoda w rozmowie z „United Rock Nations”.

Mike Shinoda nie zdradził więcej szczegółów na temat ewentualnego powrotu Linkin Park. Artysta skupia się obecnie na karierze solowej. W czerwcu zaprezentował swoją debiutancką płytę „Post Traumatic”, pełną smutku i bólu po stracie Chestera Benningtona.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dailytimes.com.pk/PK