Zamknij

Oto nowa zwyciężczyni amerykańskiego The Voice. Będzie gwiazdą? [WIDEO]

Redakcja
20.12.2017 10:43
Oto nowa zwyciężczyni amerykańskiego The Voice. Będzie gwiazdą? [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice)

Program The Voice cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Doczekał się już trzynastu edycji. Najnowszą zwyciężczynią okazała się Chloe Kohanski. Czy 23-latka osiągnie sukces w branży muzycznej? Zobacz jej występy i oceń sam.

Chloe Kohanski dostała się do programu za sprawą występu z piosenką „The Chain” Fleetwood Mac. Jej wykonanie zachwyciło jurorów i internautów. Nagranie obejrzano ponad 3,5 miliona razy w serwisie YouTube.

W trakcie całej trzynastej edycji młoda artysta niejednokrotnie skradła serca telewidzów śpiewając takie hity jak „Time After Time” Cyndi Lauper, „Thank You” Dido czy „Total Eclipse of the Heart” Bonnie Tyler. Mimo eliminacji przez swoją trenerkę Miley Cyrus, Chloe została w programie dzięki Blake’owi Sheltonowi, który ukradł uczestniczkę w trakcie etapu Nokautów.

Zagłosuj

Czy Chloe Kohanski osiągnie sukces w branży muzycznej?

Liczba głosów:

W wielkim finale Kohanski wystąpiła aż czterokrotnie. Zaprezentowała własny utwór „Wish I Didn't Love You”, cover piosenki „Bette Davis Eyes” Kim Carnes oraz duety ze swoim trenerem i Billym Idolem.

Zwyciężczyni The Voice zgarnęła 100 tysięcy dolarów i kontrakt płytowy z Universal Music Group. Jak sama przyznała, w swojej twórczości zamierza połączyć muzykę popularną z rockiem klasycznym i rock&rollem. Czy będzie nową gwiazdą muzyki? Czas pokaże.

RadioZET.pl/PK

Smog truje Polskę: Sprawdź listę chorób, które może powodować