Zamknij

Chłopak Billie Eilish przeprasza za rasistowskie i homofobiczne wypowiedzi

18.06.2021 11:34
Billie Eilish
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Matthew Tyler Vorce, chłopak Billie Eilish po raz kolejny przeprasza za swoje rasistowskie i homofobiczne wypowiedzi, które publikował w przeszłości.

Matthew Tyler Vorce postanowił przeprosić za swoje obraźliwe słowa, których w przeszłości używał w mediach społecznościowych. Chłopak Billie Eilish żałuje swoich wpisów.

Matthew Tyler Vorce przeprasza za rasistowskie i homofobiczne wypowiedzi

Matthew Tyler Vorce to aktor teatralny w Los Angeles, zajmuje się również dubbingiem. Zagrał między innymi w filmie "Mamo, umieram z miłości". Artysta opublikował na swoim Instagramie odważne oświadczenie.

Aktor przyznał, że nie jest dumny ze swoich wpisów z przeszłości i przeprosił za homofobiczne i rasistowskie komentarze, które niedawno zostały mu wytknięte.

Chciałbym przeprosić za rzeczy, które pisałem w mediach społecznościowych. Język, którego używałem, był krzywdzący i nieodpowiedzialny. Rozumiem dziś, jak obraźliwe są te słowa. Czy to był cytat, tekst czy zwyczajnie byłem głupi - to nie ma znaczenia.

29-latek wyznał, że czuje się zażenowany, gdy przypomina sobie swoje wpisy.

Jestem zawstydzony i bardzo mi przykro, że użyłem takich słów w jakimkolwiek kontekście. Nie tak zostałem wychowany i nie takie mam wartości. Nie będę wypowiadał się w ten sposób ponownie. Bardzo żałuję krzywd, które tym spowodowałem.

Muzyk odważnie przyznał się do błędu i zakończył wpis dojrzałą deklaracją.

Biorę pełną odpowiedzialność za to, co napisałem i nadal rozliczam się z moich błędów.

Przeprosiny Vorce'a pojawiły się w sieci po tym, gdy fani Billie Eilish, z którą się spotyka znaleźli jego tweety i posty na Facebooku, w których miał używać obraźliwego języka wobec czarnoskórych gejów. Oprócz tego miał nazwać w 2012 roku Adele "Brytyjską Panną Piggy".

RadioZET.pl/People