Zamknij

Chris Brown aresztowany w Paryżu. Kobieta oskarża go o gwałt

Redakcja
22.01.2019 12:54
Chris Brown aresztowany w Paryżu miał dopuścić się gwałtu
fot. Invision/Invision/East News

Chris Brown został aresztowany w Paryżu. Francuska policja zatrzymała znanego amerykańskiego muzyka po tym, jak kobieta oskarżyła go o gwałt. Ofiara twierdzi, że artysta miał ją zgwałcić w nocy z 15 na 16 stycznia.

Chris Brown aresztowany. Miał dopuścić się gwałtu

Chris Brown aresztowany w Paryżu. Jak podają zagraniczne media, amerykański artysta miał dopuścić się gwałtu na 24-latce. 

We wtorek francuskie służby zatrzymały Chrisa Browna po tym, jak kobieta powiadomiła o całej sprawie policję. Do zdarzenia miało dojść po imprezie w jednym z klubów w Paryżu. W nocy z 15 na 16 stycznia muzyk zaprosił 24-latkę do swojego hotelowego pokoju. Tam miał dopuścić się gwałtu. Podobno funkcjonariusze zatrzymali również jednego z ochroniarzy artysty.

Przedstawiciele Chrisa Browna nie wydali na ten moment oficjalnego oświadczenia w sprawie aresztowania.

To nie pierwszy raz, kiedy Chris Brown ma problemy z prawem. W 2009 roku został skazany za pobicie Rihanny, która była swego czasu jego dziewczyną.

Chris Brown to popularny amerykański artysta. Wydał dotąd osiem studyjnych albumów i nagrał takie przeboje jak „With You”, „No Air”, „Kiss Kiss”, „Forever” czy „Yeah 3x”. Jest także laureatem prestiżowej nagrody Grammy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK