Zamknij

Chris Brown pobił kiedyś Rihannę, teraz podrywa ją w internecie. Internauci wściekli

Piotr Krajewski
24.09.2019 10:32
Chris Brown pobił kiedyś Rihannę teraz ją podrywa na Instagramie internauci wściekli
fot. Rex Features/East News, GPA/imageSPACE/Sipa USA/East News

Chris Brown pod ostrzałem fanów Rihanny. Wokalista, który kiedyś dotkliwie pobił piosenkarkę, postanowił w dwuznaczny sposób skomentować jej nowe zdjęcie na Instagramie, co nie spodobało się wielu osobom. Internauci natychmiast zaatakowali Chrisa Browna w komentarzach.

Chris Brown podrywa Rihannę na Instagramie. Fani wściekli

Rihanna opublikowało ostatnio gorące zdjęcie w bieliźnie, którym promuje najnowszą kolekcję swojej firmy Savage X Fenty. Fotografia natychmiast podbiła media społecznościowe i została polubiona niemal 5 milionów razy na Instagramie.

Zmysłowe zdjęcie Rihanny postanowił skomentować w dość dwuznaczny sposób także Chris Brown, który zaczął podrywać 31-letnią piosenkarkę.

Chcę być tą lampą — napisał muzyk.

Swoim komentarzem rozpętał jednak niemałą burzę. Fani Rihanny wściekli się na 30-latka i natychmiast go zaatakowali, pisząc mu, żeby trzymał się od wokalistki z daleka. Chris Brown zauważył jednoznaczną reakcję internautów i niedługo później jego komentarz zniknął z Instagrama.

Rihanna pobita przez Chrisa Browna

Warto wspomnieć, że Chris Brown i Rihanna mają za sobą bardzo burzliwą oraz trudną przeszłość. W 2009 roku został skazany za dotkliwe pobicie artystki, która wówczas była jego dziewczyną. Zdjęcia pobitej Rihanny szybko trafiły do internetu i wywołały ogromne poruszenie.

Kilka lat później para odnowiła jednak kontakt. Artyści znów zaczęli ze sobą rozmawiać i pozowali wspólnie do zdjęć. Nagrali nawet razem piosenki „Birthday Cake” i „Nobody’s Business”.

RadioZET.pl/PK