Zamknij

Chris Martin z Coldplay zagrał cover Spice Girls. Wykonał go z Mel C

25.10.2021 15:54
Chris Martin
fot. Cover Images/East News

Chris Martin z Coldplay zagrał na koncercie charytatywnym w Los Angeles. Do muzyka na scenie dołączyła Mel C i wspólnie wykonali hit Spice Girls.

Chris Martin i grupa Coldplay wydała niedawno nowy album. "Music of the Spheres" to dziewiąta płyta grupy inspirowana dźwiękami wszechświata. Na krążku fani mogli znaleźć wyjątkowe kawałki z gościnnym udziałem takich gwiazd jak Selena Gomez czy BTS.

Chris Martin z Coldplay i Mel C we wspólnym coverze hitu Spice Girls 

Coldplay jeszcze przed premierą albumu zagrali koncert, na którym wybrzmiały nowe utwory. Na scenie do muzyków dołączył Ed Sheeran, a zgromadzeni w Londynie mieli wyjątkową okazję podziwiać tak nietypowy skład artystów, który wykonał przeboje "Fix You", "Shivers" czy "Shape of you".

Jednak to nie koniec wyjątkowych wykonań, które zaplanował Chris Martin. W Los Angeles odbył się niedawno charytatywny koncert, na którym również pojawił się wokalista Coldplay. Na scenie dołączyła do niego gwiazda popu lat 90.

Koncert w Hollywood Bowl został zorganizowany z okazji Narodowego Miesiąca Świadomości Raka Piersi obchodzonego w USA. Chris Martin chciał wesprzeć inicjatywę i wraz z Mel C ze Spice Girls zaśpiewał na scenie przebój z 1996 roku.

Artyści wykonali akustyczny cover "2 Become 1", a fragmenty ich występu możecie zobaczyć poniżej.

Coldplay zagra koncert w Polsce

Grupa Coldplay wkrótce rozpocznie promocję swojej najnowszej płyty. W ramach trasy "Music Of The Spheres World Tour" artyści odwiedzą także Polskę. Coldplay zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 8 lipca 2022 roku. Co ciekawe, zespół chce promować występami ochronę środowiska. Każdy sprzedany bilet na trasie oznacza zasadzenie jednego drzewa, a koncerty będą zasilane wyłącznie energią odnawialną.