Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki powrót Christiny Aguilery. Nagrała samochodowe karaoke! [WIDEO]

25.04.2018 16:11

W ostatnim czasie Christina Aguilera coraz częściej pojawia się w mediach. Amerykańska gwiazda przygotowuje się do wydania długo wyczekiwanego ósmego albumu. Właśnie wzięła udział w „Carpool Karaoke”, gdzie zaśpiewała swoje wielkie hity. Nie zabrakło też rozmów na różne tematy, m.in. o Britney Spears.

Christina Aguilera Carpool Karaoke fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Carpool Karaoke: Christina Aguilera i samochodowe karaoke

Christina Aguilera to kolejna gwiazda, która wzięła udział w „Carpool Karaoke” — to część amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show”, który prowadzi słynny brytyjski komik James Corden.

Piosenkarka zaśpiewała razem z Cordenem swoje największe hity: „Fighter”, „Dirrty”, „Genie in a Bottle” i „Beautiful”. Udowodniła po raz kolejny, że ma niesamowity wokal na żywo i naprawdę świetną skalę głosu.

W trakcie jazdy autem po mieście Aguilera opowiedziała m.in. o czasach dzieciństwa i słynnym „Mickey Mouse Club”, do którego należeli także Britney Spears, Justin Timberlake oraz Ryan Gosling. Christina stwierdziła, że jej zdaniem aktor znany z filmu „La La Land” podkochiwał się wtedy w nastoletniej Britney.

Christina Aguilera wydała dotąd siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała wiele przebojów.

Jej dyskografię zamyka płyta „Lotus”, która została wydana w listopadzie 2012 roku. Nie osiągnęła jednak wielkiego sukcesu komercyjnego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Wygraj ekskluzywne, OSTATNIE bilety na koncert Metalliki w Krakowie [SZCZEGÓŁY]

RadioZET.pl/PK

Oceń