Zamknij

Christina Aguilera i Demi Lovato w teledysku do singla „Fall In Line”! [WIDEO]

Redakcja
24.05.2018 11:03
Christina Aguilera Demi Lovato
fot. Youtube (Christina Aguilera)

W sieci pojawił się oficjalny teledysk do wspólnej piosenki Christiny Aguilery i Demi Lovato. Singiel „Fall In Line” zapowiada ósmy album Aguilery zatytułowany „Liberation”, który ukaże się 15 czerwca.

Christina Aguilera i Demi Lovato — Fall in Line. Nowy teledysk

„Fall In Line” to długo wyczekiwany duet Christiny Aguilery i Demi Lovato. To pierwsza współpraca obydwu artystek, których znakiem rozpoznawczym jest świetny wokal.

Singiel promuje oficjalny teledysk, w którym możemy początkowo zobaczyć artystki jako dzieci. Małe dziewczynki zostają porwane i zamknięte w więzieniu. Po wielu latach udaje im się jednak wydostać na zewnątrz. Symbolizuje to wolę walki i siłę kobiet.

„Fall In Line” zapowiada ósmą płytę Christiny Aguilery „Liberation”. Album, który promowały już utwory „Accelerate” i „Twice”, ukaże się 15 czerwca. Znajdzie się na niej łącznie 15 nowych kompozycji.

Będzie to pierwsze wydawnictwo Amerykanki od 2012 roku. Christina Aguilera wydała dotąd siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała wiele przebojów, m.in. „Fighter”, „Dirrty”, „Genie in a Bottle” i „Beautiful”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK