Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki powrót Christiny Aguilery. Tak dziś wygląda 37-letnia gwiazda [ZDJĘCIA]

27.03.2018 16:13

Christina Aguilera zapowiedziała niedawno, że wraca do świata muzyki. Mimo że jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawi się jej nowa płyta, artystka coraz częściej pojawia się w mediach. W internecie pojawiły się zdjęcia z sesji do magazynu „Paper”, w której możemy zobaczyć 37-letnią Aguilerę bez makijażu.

Christina Aguilera fot. Youtube (Bad Boy Entertainment)

Christina Aguilera bez makijażu dla „Paper Magazine”

Dawno niewidziana Christina Aguilera powróciła. Amerykańska gwiazda wzięła udział w sesji fotograficznej do magazynu „Paper”. Zdjęcia niemal natychmiast po publikacji wywołały poruszenie w mediach społecznościowych.

Aguilera zdecydowała się na minimalistyczną i bardzo naturalną sesję. Na planie zdjęciowym pojawiła się bez makijażu, co zdziwiło wielu fanów, którzy dobrze pamiętają czasy, kiedy artysta stawiała na mocny i wyrazisty make-up.

Christina Aguilera w 2018 roku

Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Christina Aguilera zaprezentuje światu długo wyczekiwany nowy album. W jednym z niedawnych wpisów w mediach społecznościowych potwierdziła, że jej kolejna płyta zbliża się wielkimi krokami. Nie zdecydowała się jednak na razie zdradzić więcej szczegółów.

Christina Aguilera wydała dotąd siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała przeboje „Beautiful”, „Fighter”, „Lady Marmalade”, „Hurt” czy „Candyman”. 

Jej dyskografię zamyka płyta „Lotus”, która została wydana w listopadzie 2012 roku. Nie osiągnęła jednak wielkiego sukcesu komercyjnego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń