Zamknij

Wielki powrót Christiny Aguilery. Tak dziś wygląda 37-letnia gwiazda [ZDJĘCIA]

Redakcja
27.03.2018 16:13
Christina Aguilera
fot. Youtube (Bad Boy Entertainment)

Christina Aguilera zapowiedziała niedawno, że wraca do świata muzyki. Mimo że jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawi się jej nowa płyta, artystka coraz częściej pojawia się w mediach. W internecie pojawiły się zdjęcia z sesji do magazynu „Paper”, w której możemy zobaczyć 37-letnią Aguilerę bez makijażu.

Christina Aguilera bez makijażu dla „Paper Magazine”

Dawno niewidziana Christina Aguilera powróciła. Amerykańska gwiazda wzięła udział w sesji fotograficznej do magazynu „Paper”. Zdjęcia niemal natychmiast po publikacji wywołały poruszenie w mediach społecznościowych.

Aguilera zdecydowała się na minimalistyczną i bardzo naturalną sesję. Na planie zdjęciowym pojawiła się bez makijażu, co zdziwiło wielu fanów, którzy dobrze pamiętają czasy, kiedy artysta stawiała na mocny i wyrazisty make-up.

Christina Aguilera w 2018 roku

Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Christina Aguilera zaprezentuje światu długo wyczekiwany nowy album. W jednym z niedawnych wpisów w mediach społecznościowych potwierdziła, że jej kolejna płyta zbliża się wielkimi krokami. Nie zdecydowała się jednak na razie zdradzić więcej szczegółów.

Christina Aguilera wydała dotąd siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała przeboje „Beautiful”, „Fighter”, „Lady Marmalade”, „Hurt” czy „Candyman”. 

Jej dyskografię zamyka płyta „Lotus”, która została wydana w listopadzie 2012 roku. Nie osiągnęła jednak wielkiego sukcesu komercyjnego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK