Zamknij

Christina Perri straciła ciążę. Pokazała wzruszające zdjęcie ze szpitala [FOTO]

26.11.2020 12:40
Christina Perri
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Christina Perri straciła ciążę. Piosenkarka i autorka hitu „A Thousand Years” opublikowała poruszające zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma rączkę zmarłej córeczki. Zaledwie kilka miesięcy temu artystka poroniła poprzednią ciążę.

Christina Perri jest w żałobie. Amerykańska wokalistka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że straciła dziecko w siódmym miesiącu.

Meghan Markle poroniła. Żona księcia Harry'ego opowiedziała o stracie dziecka

Christina Perri urodziła martwą córkę. Piosenkarka straciła ciążę w 7. miesiącu

Christina Perri poinformowała, że straciła ciążę, a jej córeczka urodziła się martwa. Opublikowała wpis na Instagramie, do którego dodała poruszające zdjęcie ze szpitala, na którym wraz z mężem trzymają rękę zmarłego dziecka.

Straciliśmy naszą córeczkę. Walczyła tak mocno, aby pojawić się na naszym świecie, ale urodziła się bez wydania dźwięku. Spoczywa teraz w pokoju i pozostanie na zawsze w naszych sercach — napisała piosenkarka.

W trakcie ciąży 34-letnia Christina Perri zmagała się z poważnymi komplikacjami, przez które trafiła kilka tygodni temu do szpitala. Wyznała fanom, że jej dziecko będzie musiało przejść operację tuż po urodzeniu. Córeczka miała problemy z jelitami.

Kilka miesięcy temu Christina Perri poroniła poprzednią ciążę. Prywatnie artystka jest żoną Paula Costabile'a. Para ma córkę Carmellę Stanley, która przyszła na świat w 2018 roku.

Ola Żebrowska poroniła cztery razy. Dramatyczne wyznanie żony Michała Żebrowskiego

Kim jest Christina Perri?

Christina Perri zdobyła największą popularność za sprawą przebojów „Jar of Hearts” oraz „A Thousand Years”, który podbił serca słuchaczy na całym świecie i pojawił się w filmie „Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1” z 2011 roku. Teledysk promujący utwór obejrzano w serwisie Youtube ponad 1,7 miliarda razy.

Amerykanka wydała dotąd trzy albumu studyjne. Największy sukces odniosła jej debiutancka płyta „Lovestrong”, która rozeszła się w ponad 2,5 milionach egzemplarzy.

RadioZET.pl/etonline.com