Zamknij

Cleo w nowej wersji przeboju ze świątecznej reklamy Coca-Coli [WIDEO]

Redakcja
30.11.2017 14:49
Cleo w nowej wersji przeboju ze świątecznej reklamy Coca-Coli [WIDEO]
fot. Youtube (Coca-Cola Polska)

Utwór „Coraz bliżej Święta” kojarzy niemal każdy. Na przestrzeni ostatnich lat śpiewały go Kasia Kowalska, Ania Szarmach czy Margaret. W najnowszej wersji możemy usłyszeć Cleo.  

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowa wersja "Coraz bliżej Święta" w wykonaniu Cleo?

Liczba głosów:

„Coraz bliżej Święta” to polski odpowiednik utworu „Wonderful Dream (Holidays are Coming)” z repertuaru nieżyjącej Melanie Thornton, który pojawił się wiele lat temu w świątecznej kampanii Coca-Coli.

Do wersji Cleo powstał także teledysk w reżyserii Michał Konrada. W klipie pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Aleksandra Żuraw, Rezigiusz, Blowek i Sandra Traczyk.

- Cieszę się bardzo, że w tym roku Coca-Cola zaprosiła mnie do muzycznej współpracy. Doskonale znałam świąteczny hit marki zanim jeszcze rozpoczęłam pracę nad wersją autorską. Ten przebój jest po prostu integralną częścią oczekiwania na Święta. Starałam się wnieść dużo elementów typowych dla mojego stylu śpiewania. Cieszę się, że również w warstwie wizualno-narracyjnej oddajemy w ręce fanów niebanalną historię: kawałek mojego przedświątecznego życia – podzieliła się Cleo na łamach portalu Wirtualne Media.

Goła Słowianka Donatana na koniu

Paula Tumala to modelka, która znana jest przede wszystkim jako "Słowianka Donatana". Już nie jeden raz zwracała na siebie uwagę odważnymi fotkami, które zamieszczała w sieci. Teraz podzieliła się zdjęciem, które naprawdę może szokować. Tutaj możesz je zobaczyć.

RadioZET.pl/wirtunalnemedia.pl/PK