Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo wraca do słowiańskich klimatów. Wzruszającym klipem do utworu "Dom" złożyła hołd zmarłej babci

07.11.2019 12:03

Cleo zaprezentowała nową piosenkę „Dom”. Wokalistka zdradziła, że tekst nowego singla pisała z myślą o swojej zmarłej babci. Cleo zdecydowała się nawiązać do niej także w teledysku, gdzie pojawia się bardzo wzruszający moment. W klipie gwiazda ponownie występuje w słowiańskim stroju, z którego zasłynęła już kilka lat temu. Czy „Dom” będzie hitem jak „My Słowianie”? Już w piątek po godz. 13:00 Cleo pojawi się w Radiu ZET.

Cleo Dom nowa piosenka w słowiańskim klimacie wzruszający teledysk hołdem dla zmarłej babci fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo — Dom. Nowa piosenka w słowiańskim klimacie

Cleo w słowiańskim wydaniu powraca. W nowej piosence „Dom”, stworzonej wspólnie z Donatanem i Robertem Lewandowskim, wokalistka wraca nieśmiało do klimatów folkowych, z których zasłynęła kilka lat temu, przy okazji przeboju „My Słowianie”. W nowym utworze możemy usłyszeć także wokale słynnego zespołu ludowego „Mazowsze”.

Nowy singiel Cleo nawiązuje do folku nie tylko brzmieniem, ale również teledyskiem. W klipie, nagranym w Tunezji i Polsce, piosenkarka pojawia się w kolorowym ludowym stroju.

Kocham folkowe klimaty i uwielbiam do nich wracać. Nasza kultura ma w sobie tyle magii, kolorytu i duszy że aż chce się o tym mówić — napisała Cleo.

Cleo — Dom. We wzruszającym teledysku nawiązuje do zmarłej babci

Cleo wyznała, że tekst nowej piosenki „Dom” nawiązuje do jej babci, która zmarła pięć lat temu. Gwiazda była z nią bardzo mocno związana, a przez obowiązki zawodowe, nie była w stanie pożegnać się z nią przed śmiercią. Na końcu teledysku pojawia się bardzo wzruszający moment, w którym Cleo wspomina swoją ukochaną babcię.

W drodze do Domu czasem możemy nie zdążyć wrócić do kochanych osób... Tak samo było ze mną, w 2014 roku nie zdążyłam wrócić, aby pożegnać się z moją ukochaną Babcią Tereską. Grałam wtedy koncerty w Stanach Zjednoczonych i o Jej odejściu dowiedziałam się schodząc ze sceny. Po latach ciągle mam wrażenie, że Babcia jest gdzieś blisko.. .zostawiłam sobie Jej roślinki doniczkowe i one zawsze kwitną tak jak u Niej w domu. Dom to nie obiekt, nie budynek, Dom to ludzie i miejsca które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek „Dom” jest właśnie o tym, pisałam go myśląc o mojej Babci — wyznała Cleo na swoim Facebooku.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi