Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo skrytykowana za wideo do singla „EVA”. Gwiazda odpowiada i tłumaczy znaczenie klipu

08.06.2018 13:13

Nowy teledysk Cleo wywołał spore poruszenie w polskiej sieci. Nie wszystkim jednak klip do piosenki „EVA” przypadł do gustu. Piosenkarka została skrytykowana przez wiele osób m.in. za nagie sceny. Cleo postanowiła odpowiedzieć hejterom i wytłumaczyć symbolikę nowego wideo.

Cleo EVA fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo odpowiada hejterom po krytyce teledysku do singla „EVA”

O nowym teledysku Cleo pisali wszyscy. W klipie kręconym na Jamajce artystka pojawia się całkiem nago. Widzowie mogą zobaczyć artystkę m.in. kąpiącą się w wodospadzie i huśtającą się na huśtawce w samym sercu dżungli. Takie sceny nie spodobały się jednak wszystkim widzom, a w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Cleo postanowiła zareagować na krytyczne opinie i w jednym z ostatnich wpisów wyjaśniła znaczenie teledysku do piosenki „EVA”.

Ponieważ wiele (zbyt wiele) osób nie zrozumiało symboliki w klipie „EVA” postanowiłam napisać małe libretto. PŁASKA ZIEMIA — symbolizuje myślenie człowieka, bez postrzegania horyzontów. Symbol niewiedzy. NAGOŚĆ — symbolizuje ludzi przed zjedzeniem zakazanego owocu, dziewiczość naturalność otwartość. NISKI „KOMPUTEROWY” GŁOS — symbolizuje węża który powtarza razem z Evą słowa, a faktycznie mówi za nią. BRAK OBECNOŚCI EVY OBOK ADAMA — symbolizuje poszukiwanie siebie, rozłąkę. POLE KONOPI — nic nie symbolizuje. Po prostu fajne miejsce, ekipa filmowa spędziła tam cały dzień i wróciła bardzo głodna — wytłumaczyła Cleo.

„EVA” to kolejna zapowiedź, po przeboju „Łowcy gwiazd”, nowego studyjnego albumu Cleo, którego tytuł i data premiery pozostają na razie nieznane. Będzie to druga solowa płyta artystki. Jej pierwszy krążek „Basket” z 2016 roku pokrył się platyną. Na swoim koncie ma także potrójnie platynowy album „Hiper/Chimera”, który stworzyła kilka lat temu wspólnie z Donatanem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi