Cleo skrytykowana za wideo do singla „EVA”. Gwiazda odpowiada i tłumaczy znaczenie klipu

08.06.2018 13:13

Nowy teledysk Cleo wywołał spore poruszenie w polskiej sieci. Nie wszystkim jednak klip do piosenki „EVA” przypadł do gustu. Piosenkarka została skrytykowana przez wiele osób m.in. za nagie sceny. Cleo postanowiła odpowiedzieć hejterom i wytłumaczyć symbolikę nowego wideo.

Cleo EVA fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo odpowiada hejterom po krytyce teledysku do singla „EVA”

O nowym teledysku Cleo pisali wszyscy. W klipie kręconym na Jamajce artystka pojawia się całkiem nago. Widzowie mogą zobaczyć artystkę m.in. kąpiącą się w wodospadzie i huśtającą się na huśtawce w samym sercu dżungli. Takie sceny nie spodobały się jednak wszystkim widzom, a w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Cleo postanowiła zareagować na krytyczne opinie i w jednym z ostatnich wpisów wyjaśniła znaczenie teledysku do piosenki „EVA”.

Ponieważ wiele (zbyt wiele) osób nie zrozumiało symboliki w klipie „EVA” postanowiłam napisać małe libretto. PŁASKA ZIEMIA — symbolizuje myślenie człowieka, bez postrzegania horyzontów. Symbol niewiedzy. NAGOŚĆ — symbolizuje ludzi przed zjedzeniem zakazanego owocu, dziewiczość naturalność otwartość. NISKI „KOMPUTEROWY” GŁOS — symbolizuje węża który powtarza razem z Evą słowa, a faktycznie mówi za nią. BRAK OBECNOŚCI EVY OBOK ADAMA — symbolizuje poszukiwanie siebie, rozłąkę. POLE KONOPI — nic nie symbolizuje. Po prostu fajne miejsce, ekipa filmowa spędziła tam cały dzień i wróciła bardzo głodna — wytłumaczyła Cleo.

„EVA” to kolejna zapowiedź, po przeboju „Łowcy gwiazd”, nowego studyjnego albumu Cleo, którego tytuł i data premiery pozostają na razie nieznane. Będzie to druga solowa płyta artystki. Jej pierwszy krążek „Basket” z 2016 roku pokrył się platyną. Na swoim koncie ma także potrójnie platynowy album „Hiper/Chimera”, który stworzyła kilka lat temu wspólnie z Donatanem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi