Zamknij

Cleo i nowy singiel „Film”. W klipie pojawiły się jej prywatne nagrania! [WIDEO]

Redakcja
05.09.2018 11:49
Cleo
fot. mat. prasowe

Cleo zaprezentowała swój najnowszy singiel „Film”, który jest kolejną zapowiedzią jej drugiej solowej płyty. W internecie pojawił się oficjalny teledysk złożony z prywatnych nagrań piosenkarki. Już w środę, 5 września, piosenkę „Film” usłyszą także słuchacze Radia ZET!

Cleo — Film. Nowa piosenka

Cleo odkrywa kolejną kartę swojego nadchodzącego, drugiego albumu. Do sieci trafił teledysk do piosenki „Film”. W klipie możemy zobaczyć prywatne nagrania piosenkarki.

ZOBACZ: Cleo będzie trenerką w "The Voice Kids". Zastąpiła Edytę Górniak!

Mój nowy kawałek „FILM” to szybka refleksja na temat życia, które sami sobie reżyserujemy. Kawałek o tym, żeby na „taśmie” swojego życia umieszczać tylko dobre chwile, pozytywnych ludzi, wesołe sytuacje, a wszystko, co smutne i na co nie mamy wpływu, zostawiać poza kadrem. „FILM” to niekonwencjonalny filmik dokumentalny, którego reżyserem jest życie. Zapis kilku dni mojego życia, wszystko z zupełnym luzem bez grania, udawania i zastanawiania się, co i jak — mówi Cleo.

„Film” to już kolejny singiel zapowiadający drugą płytę Cleo, która ukaże się w marcu przyszłego roku. Album promowały dotąd utwory „Łowcy gwiazd” i „Eva”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK