Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo nagrała przebój na mundial. To nowa wersja hitu „Łowcy gwiazd”!

18.06.2018 11:46

Cleo dołączyła właśnie do grona artystów, którzy stworzyli przebój na mundial 2018. Piosenkarka postanowiła przerobić swój hit „Łowcy gwiazd” na piłkarską piosenkę. W sieci pojawiła się właśnie nowa wersja zatytułowana „Łowcy”.

Cleo fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo — Łowcy. Przebój na mundial 2018

„Łowcy” to przebój na mundial 2018 od Cleo. Artystka zdecydowała się przerobić utwór „Łowcy Gwiazd”, jeden ze swoich ostatnich przebojów. W piłkarskiej wersji pojawił się zupełnie nowy tekst, nawiązujący oczywiście do występu Polski na MŚ 2018 w Rosji.

Spontanicznie zrobiłam mundialową interpretację jednego z moich kawałków… słowa same przyszły do głowy — napisała Cleo i dodała później: — Mam nadzieję że wprowadzi to Was w Mundialowy nastrój i przyniesie naszym szczęście!

Przypomnijmy, że Cleo zaprezentowała niedawno swój kolejny singiel zatytułowany „EVA”. W oficjalnym klipie widzimy artystkę kąpiącą się nago w wodospadzie. Nie wszystkim teledysk przypadł do gustu. Cleo postanowiła odpowiedzieć hejterom i wytłumaczyć symbolikę nowego wideo.

Polskie piosenki na mundial 2018

Polski internet zalała fala piłkarskich piosenek na mundial 2018 w Rosji. Swoje mundialowe hity zaprezentowali m.in. Czadoman, Michał Wiśniewski, Kombi, Boys czy Krzysztof Krawczyk.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi