Zamknij

Cleo nagrała przebój na mundial. To nowa wersja hitu „Łowcy gwiazd”!

Redakcja
18.06.2018 11:46
Cleo
fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo dołączyła właśnie do grona artystów, którzy stworzyli przebój na mundial 2018. Piosenkarka postanowiła przerobić swój hit „Łowcy gwiazd” na piłkarską piosenkę. W sieci pojawiła się właśnie nowa wersja zatytułowana „Łowcy”.

Cleo — Łowcy. Przebój na mundial 2018

„Łowcy” to przebój na mundial 2018 od Cleo. Artystka zdecydowała się przerobić utwór „Łowcy Gwiazd”, jeden ze swoich ostatnich przebojów. W piłkarskiej wersji pojawił się zupełnie nowy tekst, nawiązujący oczywiście do występu Polski na MŚ 2018 w Rosji.

Spontanicznie zrobiłam mundialową interpretację jednego z moich kawałków… słowa same przyszły do głowy — napisała Cleo i dodała później: — Mam nadzieję że wprowadzi to Was w Mundialowy nastrój i przyniesie naszym szczęście!

Przypomnijmy, że Cleo zaprezentowała niedawno swój kolejny singiel zatytułowany „EVA”. W oficjalnym klipie widzimy artystkę kąpiącą się nago w wodospadzie. Nie wszystkim teledysk przypadł do gustu. Cleo postanowiła odpowiedzieć hejterom i wytłumaczyć symbolikę nowego wideo.

Polskie piosenki na mundial 2018

Polski internet zalała fala piłkarskich piosenek na mundial 2018 w Rosji. Swoje mundialowe hity zaprezentowali m.in. Czadoman, Michał Wiśniewski, Kombi, Boys czy Krzysztof Krawczyk.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK