Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo wystąpiła kiedyś na castingu do „X Factora”. Wtedy jeszcze nikt jej nie znał [WIDEO]

21.01.2019 15:32

Cleo to dziś jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się od hitu „My Słowianie”, który nagrała razem z Donatanem. Niewiele osób jednak wie, że Cleo, zanim stała się sławna, próbowała swoich sił w programu „X Factor”. Tak wyglądał jej występ na castingu.

Cleo X Factor występ casting fot. Instagram (Cleo), Facebook (Kuba Wojewódzki)

Cleo nie może obecnie narzekać na brak popularności. Niemal każdy jej kolejny singiel zostaje hitem, a teledyski osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Nie zawsze jednak tak było.

Cleo: występ w „X Factor”

W 2011 roku nieznana jeszcze nikomu Cleo pojawiła się na castingu do pierwszej edycji „X Factor”. W programie zaprezentowała cover hitu „Proud Mary” Tiny Turner. Jej występ nie zrobił jednak wrażenia na jurorach, którzy wypowiedzieli się negatywnie na temat wykonania Cleo. Wówczas artystka nie przekonała do siebie nikogo i usłyszała trzy razy „nie”.

Kilka lat później Cleo zaczęła owocną współpracę z Donatanem i nagrała przebój „My Słowianie”, który stał się wielkim hitem oraz reprezentował Polskę na Eurowizji 2014. Po niezłym wyniku w konkursie (14. miejsce w finale) kariera Cleo nabrała tempa. Wspólnie z Donatanem wydała płytę „Hiper/Chimera”, a w 2016 roku ukazał się jej debiutancki solowy album. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym krążkiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi