Zamknij

Cleo wystąpiła kiedyś na castingu do „X Factora”. Wtedy jeszcze nikt jej nie znał [WIDEO]

Redakcja
21.01.2019 15:32
Cleo X Factor występ casting
fot. Instagram (Cleo), Facebook (Kuba Wojewódzki)

Cleo to dziś jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się od hitu „My Słowianie”, który nagrała razem z Donatanem. Niewiele osób jednak wie, że Cleo, zanim stała się sławna, próbowała swoich sił w programu „X Factor”. Tak wyglądał jej występ na castingu.

Cleo nie może obecnie narzekać na brak popularności. Niemal każdy jej kolejny singiel zostaje hitem, a teledyski osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Nie zawsze jednak tak było.

Zobacz także

Cleo: występ w „X Factor”

W 2011 roku nieznana jeszcze nikomu Cleo pojawiła się na castingu do pierwszej edycji „X Factor”. W programie zaprezentowała cover hitu „Proud Mary” Tiny Turner. Jej występ nie zrobił jednak wrażenia na jurorach, którzy wypowiedzieli się negatywnie na temat wykonania Cleo. Wówczas artystka nie przekonała do siebie nikogo i usłyszała trzy razy „nie”.

Kilka lat później Cleo zaczęła owocną współpracę z Donatanem i nagrała przebój „My Słowianie”, który stał się wielkim hitem oraz reprezentował Polskę na Eurowizji 2014. Po niezłym wyniku w konkursie (14. miejsce w finale) kariera Cleo nabrała tempa. Wspólnie z Donatanem wydała płytę „Hiper/Chimera”, a w 2016 roku ukazał się jej debiutancki solowy album. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym krążkiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK